Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Grzejniki płytowe

Filtry

na stronę

 

Grzejniki płytowe

Znalezienie odpowiedniego grzejnika do różnych wnętrz domu jest nie lada wyzwaniem. Aranżując wnętrza, staramy się dopracować je w najdrobniejszym calu, dlatego tak ważne jest, by dobrze komponował się z wystrojem wnętrza i spełniał swoje funkcje. Grzejniki płytowe dostępne w ofercie Sanitbuy wyróżniają się doskonałą jakością i wydajnością. Są przy tym ciekawym uzupełnieniem wystroju wnętrz.

Grzejniki stalowe płytowe wysokiej jakości

Grzejniki płytowe, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od znanych i cenionych marek, które przykładają dużą wagę zarówno do wydajności grzejników, jak i do ich atrakcyjnego wyglądu. W asortymencie można znaleźć produkty takich producentów jak Enix, Irsap, Kermi, Purmo, Radson i Vasco wyróżniających się doskonałą jakością i ciekawymi projektami. Grzejniki płytowe należą do jednych z najbardziej wydajnych rodzajów grzejników. Co świadczy o ich wysokiej jakości? Umożliwiają szybką regulację temperatury dzięki mechanizmowi oddającemu ciepło górą. Są efektywne i popularne dzięki bogatemu wyborowi wielkości i wysokości dostępnych modeli. Doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu domu. Mają dużą moc grzewczą i dzięki solidnym materiałom, z których są wykonane, umożliwiają łatwą regulację temperatury. Są też o wiele bardziej praktyczne pod względem czyszczenia. To lekkie i łatwe w instalacji grzejniki, które zadbają o utrzymanie odpowiedniej temperatury Twojego domu.

Jak wybrać grzejniki płytowe?

Wybierając odpowiednie grzejniki stalowe płytowe, warto zwrócić uwagę na to, czy wybrany model jest odpowiednio zabezpieczony przed korozją. Odpowiednie zabezpieczenie powierzchni grzejnika pozwoli Ci cieszyć się jego dobrym stanem nawet po długim czasie. Warto zwrócić też uwagę na rodzaj zasilania. Powinien być on dostosowany do systemu rurowego w Twoim domu. W naszej ofercie znajdziesz grzejniki płytowe w różnych kolorach i wielkościach. Dzięki temu, bez problemu dopasujesz je do pomieszczeń w Twoim domu i stworzysz piękne wnętrza, w których grzejnik nie psuje odbioru wizualnego.