Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny prostokątne

Filtry

na stronę

 

Wanny prostokątne

Szukasz oryginalnego, praktycznego i wspomagającego Twój codzienny relaks wyposażenia do swojej łazienki? Polecamy wanny z hydromasażem prostokątne, urządzenia, które pozwolą Ci nie tylko każdego dnia zachować higienę, ale również dostarczą mnóstwo przyjemności. Masaż wodny ma szeroką paletę zalet. Skutecznie wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, rozluźnia zmęczone mięśnie oraz łagodzi napięcia, występujące np. w kręgosłupie u osób pracujących biurowo. Bardzo dobrze wpływa na elastyczność stawów, co docenią seniorzy. Wsparcie dla przemiany materii zadowoli osoby, które planują pozbyć się nadmiernych kilogramów. Prostokątne wanny z hydromasażem dostępne są w różnych wariantach. Możesz wybierać spośród mniejszych i większych modeli, z podstawowymi oraz dodatkowymi funkcjami.

Jakie funkcje mają prostokątne wanny z hydromasażem?

Wanny z hydromasażem prostokątne wyposażone są w dysze, odpowiadające za masaż ciała. Rozmieszczone są w różny sposób. W niektórych wannach znajdują się tylko na ścianach, z kolei w innych również od spodu, czyli masują też nogi, stopy i pośladki. Znajdziemy w nich panel sterowania, który pozwala na ustawienie najlepszych dla siebie parametrów. Wykorzystujemy go do zmiany siły masażu i temperatury wody. Możemy ponadto wybierać spośród dostępnych programów kąpieli, dostosowując je do swoich aktualnych potrzeb. Prostokątne wanny z hydromasażem czasami posiadają wyświetlacz z czasem kąpieli oraz opcję aromaterapii. Są modele przeznaczone dla jednej i kilku osób, w zależności od wielkości.

Praktyczne, w prostokątnym kształcie

Ich prostokątny kształt sprawia, że znajdzie się dla nich miejsce także w mniejszych łazienkach. Niektóre prostokątne wanny z hydromasażem są wielkości tradycyjnych wanien lub są tylko niewiele większe. Ich kształt pozwala na ustawienie przy ścianie tak, aby pozostało w pomieszczeniu wystarczająco dużo miejsca do swobodnego poruszania, jak i w niewykorzystanej dotychczas wnęce. Jeżeli wolisz opływowe kształty postaw na okrągłe wanny z hydromasażem. Zapraszamy!