Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia łazienek, realizacja projektów w oparciu o nadzór projektantów i wymagających inwestorów a także prowadzenie sklepu internetowego zbudowały pozycje firmy Sanitbuy.pl

Dzisiaj jesteśmy postrzegani jako firma potrafiąca realizować przedsięwzięcia wymagające dużego zaangażowania, wiedzy branżowej i odpowiedzialności.  Przyjemnością było dla nas uczestniczenie w procesie przywrócenia świetności  takim miejscom jak choćby dwór  w Niegoszowicach czy Rzeplinie gdzie dostarczaliśmy produkty wyposażenia łazienek oraz płytki ceramiczne.

Dużym wyzwaniem są nowoczesne realizacje w których pogodzić trzeba pomysły architekta z możliwościami technicznymi. Możemy się tutaj poszczycić m.in. realizacją bardzo nowoczesnego apartamentowca w Krakowie na ul. Krowoderskiej gdzie na zlecenie firmy GD&K Group prowadziliśmy także prace wykonawcze holu i poszczególnych mieszkań.

Obecnie firma Sanitbuy.pl jest właścicielem mieszkania pokazowego znajdującego się w kompleksie mieszkalnym Browar Lubicz. Będzie ono służyło pokazaniu naszych możliwości wykonawczych, a szczególnie dokładności prowadzonych prac. W mieszkaniu tym będzie sie mieściło biuro w którym będziemy mogli spotykać się z klientami i które wyposażone będzie w próbki handlowe na podstawie których wybrać będzie można poszczególne produkty do wyposażenia wnętrza. 

Poniżej prezentacja jednego z apartamentów przygotowanych dla inwestycji Browar Lubicz w Krakowie

Zapraszam do współpracy

kom. 501 787 283