Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny wolnostojące

Filtry

na stronę

 

Wanny wolnostojące

Kiedy kochacie nowoczesny charakter wnętrz z elementami znanych i klasycznych rozwiązań, przestrzeń oraz elegancję, wanny wolnostojące są perfekcyjnym narzędziem budującym cały klimat łazienki. Poznajcie nasze pomysły i sami się o tym przekonajcie.  Czy możemy zagwarantować Wam satysfakcję z zakupu? Sanitbuy.pl to sklep z wieloletnią tradycją i zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem. Na bieżąco śledzimy trendy w branży aranżacji i wyposażenia łazienek. Chcecie dowiedzieć się więcej? Nie ma na co czekać! Wanny stojące są na wyciągnięcie ręki.

Nieśmiertelny styl i elegancja – wolnostojącej wanny w Twojej łazience

Konstrukcje niewymagające zabudowy są stosowane niemal od zawsze. Wybierają je klienci zdecydowani w kwestii wystroju i stylu swojego mieszkania, apartamentu lub obiektu noclegowego. Spróbowaliśmy więc stworzyć ofertę, w której każdy znajdzie asortyment spełniający jego oczekiwania. Posiadamy m.in. klasyczne wanny wolnostojące o najbardziej tradycyjnych wzorach, nowoczesne minimalistyczne produkty i wyposażenie o niestandardowych kształtach i kolorach (np. czarne). Wanny wolnostojące udostępniają nieskończenie wiele możliwości konfiguracji, niezawodność i prostotę montażu. Nie trzeba martwić się o panele i zabudowy – wystarczy podłączyć ją do kanalizacji i instalacji wodnej, by cieszyć się przyjemną kąpielą.

Nieprzeciętne rozwiązania dla obiektów noclegowych i mieszkań

Mieszkanie to miejsce, w którym chcemy odpoczywać po codziennych obowiązkach i regenerować swoje siły. To w pewnym sensie nasz azyl, gdzie pozostawiamy większość zmartwień za drzwiami. W łazience zazwyczaj dbamy o higienę i wygląd, lecz czy kąpiel w gorącej wodzie z bąbelkami nie jest przyjemnością? Oczywiście, że tak! Wanny wolnostojące mogą znaleźć się więc w nieprzeciętnym ustawieniu, co często widoczne jest w prestiżowych apartamentach i obiektach. Umieszczane są one blisko okien, na środku apartamentu lub na tarasie. Do łazienki w nowoczesnym stylu dobierz do nich odpowiednie miski stojące lub umywalki stawiane na blat. W Sanitbuy czekają produkty marek takich jak: Galassia, Cielo, Duravit i wiele innych!