Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie kuchenne

Filtry

na stronę

 

Baterie kuchenne

Baterie kuchenne – duży wybór baterii zlewozmywakowych

 

Nowoczesne baterie kuchenne

Funkcjonalność kuchni zawdzięczamy jej odpowiedniemu wyposażeniu. Są takie elementy, które muszą się w niej znaleźć, w przeciwnym razie nie spełni ona swojej funkcji, a my nie będziemy mogli jej wykorzystać do celów, do których jest przeznaczona. Do takiego wyposażenia należą baterie do kuchni.

Baterie kuchenne – wybór tej odpowiedniej

Baterie zlewozmywakowe możemy podzielić ze względu na sposób montażu, liczbę uchwytów i kształt wylewki. Wyróżniamy baterie kuchenne naścienne, wymagające precyzyjnego bezpośredniego podłączenia do instalacji wodnej, i baterie stojące, które cieszą się coraz większą popularnością. Bateria może posiadać jeden uchwyt pozwalający na szybką regulację temperatury i strumienia wody lub dwa uchwyty z osobnymi pokrętłami do wody zimnej i ciepłej. Wylewki występują w kształcie litery f i u, mogą być wyciągane lub obrotowe. Ponadto baterie dostępne są z chromowanym wykończeniem, satynowym, pozłacanym lub patynowym.

Baterie zlewozmywakowe – szeroka oferta produktów

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo produkty renomowanych producentów, takich jak Tres, Blanco, Kludi oraz wielu innych. Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań polecamy szczególnie baterie kuchenne bez wyciąganej wylewki. Pośród różnorodnych modeli dostępne są nowoczesne wzory Hansa oraz minimalistyczne Hansgrohe. Klientów, którzy projektują swoje mieszkanie z myślą o wszechstronności wyposażenia, zachęcamy do poznania szczegółów oferty baterii kuchennych z wyciąganą wylewką marki Grohe. W ofercie można znaleźć również inne modele cenionych producentów: Ferro, KFA Armatura albo Ideal Standard. Zapraszamy także do zapoznania się z serią baterii kuchennych retro. Jeśli cenią Państwo marki takie jak Giulini G., Cifiali czy Ferro, z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Z przyjemnością pomożemy wyposażyć dom marzeń. Udzielimy cennych wskazówek i doradzimy, jak połączyć funkcjonalność z unikalnym designem. Zapraszamy!