Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Dozowniki papieru

Filtry

na stronę

 

Dozowniki papieru

Dozowniki papieru toaletowego

Papier toaletowy, który leży gdzieś na podłodze przy muszli klozetowej lub na drugim końcu łazienki na szafce… to mało komfortowe sytuacje, które wymagają zmiany. Dozownik na papier pomoże Ci uporządkować swoją łazienkę i jednocześnie poprawić jej ergonomię. To propozycja zarówno do łazienki w domu prywatnym, jak też w budynku użyteczności publicznej. W tym drugim przypadku dozowniki papieru są spotykane stosunkowo często, w domach zdarza się, że ich brakuje. W zależności od przeznaczenia łazienki i miejsca, w jakim się znajduje, powinniśmy zdecydować się na inny rodzaj dozownika.

Dozownik papieru do małej i dużej łazienki

Najbardziej charakterystyczny dozownik do papieru w domowych łazienkach to klasyczny uchwyt. Posiada bardzo prostą konstrukcję. Rolkę papieru zakłada się na niego w łatwy sposób, bez konieczności demontażu obudowy, ponieważ jej nie posiada. Zawieszamy go zawsze na ścianie tuż przy toalecie. Jeżeli chcesz, aby papier był bardziej dyskretnie ukryty i nie tak widoczny jak z uchwytem, to alternatywnym rozwiązaniem są dozowniki do łazienki zabudowane. Papier toaletowy ukryty jest w obudowie z tworzywa sztucznego lub metalu. Aby wymienić zużytą rolkę na nową, wystarczy otworzyć dozownik.

Dozowniki papieru w miejscu publicznym

Inaczej wyglądają dozowniki na papier w łazienkach publicznych. Zazwyczaj są większych rozmiarów i prawie zawsze są w wersji całkowicie zabudowanej. Zdarza się, iż zastępowane są przez klasyczne, standardowe uchwyty, jednak coraz rzadziej. Dozowniki papieru toaletowego, szczególnie w takich łazienkach, powinny być trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i pracujące bez zakłóceń. Wybieraj zawsze wysokiej jakości dozowniki, aby uchronić się prze sytuacją, że gość Twojej restauracji czy klient sklepu nie będzie mógł we właściwy sposób skorzystać z toalety. 

W naszym sklepie znajdziesz również stylowe koszyki do łazienki. Zapraszamy