Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny stalowe

Filtry

na stronę

 

Wanny stalowe

Marzysz o modnej łazience, która będzie charakteryzować się wieloletnią niezawodnością? Wanna stalowa to produkt przeznaczony dla klientów, którzy doskonale wiedzą czego szukają. Zespół naszych specjalistów postarał się dopasować ofertę idealną, łącząc atrakcyjne ceny, modne kształty i funkcjonalne konstrukcje. Naszym priorytetem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań do wszystkich klientów. Wanny stalowe to inwestycja na lata. Nie przegap okazji, która zaspokoi potrzeby wszystkich użytkowników – nawet tych najbardziej wymagających.

Wanna stalowa – cena, wytrzymałość i niezawodność

Chociaż wanny blaszane są klasycznym rozwiązaniem stosowanym od dziesięcioleci, w dalszym ciągu użytkownicy chętnie wybierają je do swoich łazienek. Wszystko sprowadza się do wieloletniej niezawodności, ponieważ stal jest niezwykle wytrzymałym materiałem, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich ceny są nieco wyższe od wanien akrylowych, lecz odporność na jakiekolwiek uszkodzenia jest warta swojej ceny. Wanny stalowe mogą służyć lokatorom nawet przez kilkadziesiąt lat. Inwestując w wyposażenie łazienki, musicie mieć pewność, że jest ono wyjątkowo trwałe.

Jak zaprojektować swoją łazienkę?

Żeby profesjonalnie podejść do tematu projektu łazienki, w pierwszej kolejności należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie. Dzięki temu dopasowanie wanny będzie znacznie prostsze. W ofercie Sanitbuy posiadamy wanny emaliowane o różnych rozmiarach, więc nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Czasem 10 cm różnicy jest w stanie zmienić cały wystrój, dlatego warto również zastanowić się nad rodzajem wanny. Dysponujemy produktami owalnymi, prostokątnymi, narożnymi i oferującymi niestandardowe kształty. Gdy zweryfikowaliście już możliwości metrażu łazienki i wybraliście optymalne rozwiązanie, teraz pozostaje jedynie dobrać najlepszy model! Zapraszamy po wanny stalowe dostępne w tej kategorii. A dla lubiących styl vintage gratka: wanny retro! Cenisz komfort? Wybierz wanny z hydromasażem. Cokolwiek wybierzesz, Sanitbuy szybko dostarczy Twoje zamówienie, abyś cieszył się nową łazienką! :)