Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Kubki, pojemniki

Filtry

na stronę

 

Kubki, pojemniki

Kubki na szczoteczki

Niby drobiazg, a ma ogromne znaczenie nie tylko dla porządku na umywalce, ale też dla higieny. Pojemniki do łazienki służą uporządkowaniu przestrzeni. Należy wybierać je zgodnie z własnymi potrzebami, aby maksymalnie je wykorzystać. Praktycznie w każdej łazience znajdziemy kubki na szczoteczki do zębów. W ten sposób przechowujemy je najczęściej. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego kubka, warto uwzględnić również jego wygląd, aby pasował do pozostałych akcesoriów łazienkowych. Dzięki temu zachowamy spójność stylizacji.

Pojemnik do łazienki dla właściwego przechowywania szczoteczek

Sprawdź, czy we właściwy sposób przechowujesz swoją szczoteczkę do zębów. Powinno się jej zapewnić odpowiednie warunki do szybkiego wyschnięcia. Najlepiej przechowywać ją w pozycji pionowej, woda szybciej z niej spływa. Kubki na szczoteczki są w tym przypadku niezastąpione.Warto jednak pamiętać, że jeżeli w jednym kubeczku przechowujesz kilka szczoteczek, należy je od siebie oddzielić, nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu. W przeciwnym razie bakterie na nich zgromadzone będą przenoszone między domownikami. Alternatywą dla jednego kubka są pojemniki do łazienki dla każdej osoby swój własny. Nigdy też nie chowaj szczoteczek do szafki, ponieważ muszą mieć dostęp do świeżego powietrza.

Pojemnik do łazienki na szczoteczki – czym się kierować przy zakupie?

Pierwszym kryterium jest ilość szczoteczek, jakie będą przechowywane w kubku. Jeżeli jest ich więcej, to wybierz opcję ze specjalnym separatorem. Masz więcej miejsca na półce? Niech każdy domownik ma swój własny kubek na szczoteczkę. Równie ważny jest materiał, z jakiego wykonane są kubki na szczoteczki do zębów. Musi być odporny na rdzę ze względu na wilgotne warunki, w jakich się znajduje. To dlatego w większości przypadków pojemniki do łazienki produkowane są ze stali nierdzewnej, ceramiki, szkła, a nawet z bambusa.

W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty takie jak koszyczki do łazienki. Zapraszamy!