Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Brodziki

Filtry

na stronę

 

Brodziki

Akrylowy, stalowy a może ceramiczny? Każdy producent brodzików prysznicowych stara się zachwycić swoich klientów trwałymi i prostymi w użytkowaniu elementami wyposażenia łazienki. Jeśli planujesz remont pomieszczenia w którym bierzesz kąpiel lub szukasz inspiracji do stworzenia miejsca od nowa, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników.

Brodziki do łazienki z odpowiednim odpływem

Wybór odpowiedniego brodzika prysznicowego jest bardzo ważny – zwróć uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale również na aspekty techniczne i wymiary. Zakupy rozpocznij od sprawdzenia wysokości syfonu. Szerszy i dłuższy będzie idealny do głębszych brodzików. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu woda szybko spłynie do kanalizacji, a Ty nie będziesz martwił się mokrą i wilgotną łazienką. Rodzaj i wybór odpowiedniego materiału jest zależny od jakości rur odpływowych. Rodzaj brodzika do łazienki powinien być dostosowany do rodzaju baterii – lub na odwrót. Im natrysk jest intensywniejszy, tym pojemniejszy powinien być brodzik. Projektując je, producent dba o funkcjonalność i ergonomię proponowanych urządzeń. Dzięki temu z łatwością wyczyścisz ten element wyposażenia łazienki i będziesz cieszył się czystą i zadbaną przestrzenią!

Jaki rodzaj sprawdzi się u Ciebie najlepiej

Brodziki prysznicowe przyjmują tradycyjną i coraz nowocześniejszą formę. Najczęściej spotykane, nieco głębsze urządzenia znajdziemy w większości mieszkań. Wysokie brodziki ustawiamy specjalnych nóżkach lub bezpośrednio na ziemi. W czasie kąpieli zapełnia się wodą, a odpływ powoli sączy wodę. Misa będzie sprawdzonym rozwiązaniem w przestrzeniach, w których rury nie mają odpowiednio dużej średnicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu łazienka nie jest mokra. Nowoczesne niskie brodziki do łazienki to coraz częstszy wybór – prezentują się rewelacyjnie, optycznie powiększają łazienkę, są także wygodne dla osób starszych.

W naszej ofercie dostępne są brodziki akrylowe, brodziki stalowe, brodziki z konglomeratów, a także brodziki o nietypowych wymiarach. Przed zakupem brodzika zapoznaj się z naszą ofertą armatury łazienkowej i skompletuj cały zestaw w jednym miejscu.