Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie wannowe wielootworowe

Filtry

na stronę

 

Baterie wannowe wielootworowe

Baterie podtynkowe termostatyczne

Wygodne i ekonomiczne baterie prysznicowe z termostatem stanowią nieodzowny element prysznica. Te zachowujące odpowiednią, wybraną przez użytkownika temperaturę baterie, chronią przed ewentualnym poparzeniem się gorącą wodą.

Ochrona przed ewentualnym poparzeniem

Jeśli zdecydujemy się na produkt, jakim jest bateria prysznicowa z termostatem, mamy gwarancję, że zmiany temperatury, które powodowane są między innymi gwałtownymi skokami ciśnienia w sieci wodociągów, będą niemal niewyczuwalne! To znakomita ochrona przed niestabilnym strumieniem płynącym podczas kąpieli. Właśnie dlatego tak ważne jest wyposażanie łazienek, z których korzystają dzieci i osoby starsze, w baterie prysznicowe z termostatem.

Jak to działa?

Bateria prysznicowa z termostatem uzyskuje pożądaną przez użytkownika temperaturę dzięki mieszaniu gorącej i zimnej wody. Użytkowanie jest bezpieczne między innymi dzięki natychmiastowej regulacji wody i niedopuszczeniu do poparzenia w przypadku skoków ciśnienia w wodociągu. Ponadto jeżeli dopływ zimnej wody zostanie odcięty, bateria termostatyczna automatycznie się wyłączy.

To wygodne!

Korzystanie z baterii prysznicowych z termostatem jest wygodne i pozwala na relaks pod prysznicem. Nie musisz się martwić, że po wyłączeniu wody trzeba będzie ją za chwilę regulować, by otrzymać ten sam strumień ciepła. Poza tym, to ekonomiczne! Dodatkowo niektóre z baterii pozwalają na regulację zużycia wody nawet do 50%.

Baterie termostatyczne w Sanitbuy

W ofercie Sanitbuy znaleźć można różne rodzaje baterii termostatycznych, w tym: natynkowe, podtynkowe, prysznicowe, wannowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!