Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie czasowe

Filtry

na stronę
Bateria - ilość odbiorników
Kolory
Bateria - ilość elementów
Pisuary
zamów darmową
wycenę
zadzwoń do nas
12 266 86 66

 

Baterie czasowe

Baterie czasowe

 

Baterie czasowe to rozwiązanie szczególnie popularne w łazienkach publicznych. Korzystają z nich branże takie jak fitness, hotelarstwo, gastronomia czy nawet placówki oświatowe. Dzięki swojej podstawowej funkcjonalności, czyli automatycznemu odcinaniu wypływu wody, armatura ta pozwala w prostszy sposób kontrolować zużycie wody oraz zapobiega przypadkom, w których użytkownik zapomni lub niedokładnie zamknie strumień.

 

Rozwiązania dla umywalek i natrysków

 

Bez wątpienia każda łazienka publiczna powinna oferować możliwość umycia dłoni. Baterie czasowe w połączeniu z umywalkami wiszącymi bądź nablatowymi pomogą w zaaranżowaniu funkcjonalnego oraz generującego niskie zużycie wody rozwiązania. Idealnymi dodatkami mogą być także automatyczne dozowniki mydła oraz suszarki do rąk.

 

Strefa prysznicowa to także miejsce, w którym baterie czasowe sprawdzą się idealnie. Odczuć to mogą w szczególności właściciele siłowni, basenów czy ośrodków turystycznych. Armatura ta wymusi na użytkownikach oszczędniejsze korzystanie z wody, a co za tym idzie zmniejszy, generowane przez jej zużycie, rachunki.

 

Obecne baterie czasowe nie ograniczają się jedynie do tych włączanych przyciskiem mechanicznym. W naszej ofercie posiadamy również takie z regulacją temperatury wody, jak na przykład modele producenta Vedo, lub te z czujnikiem ruchu, czyli baterie elektroniczne.

 

Dodatkowym atutem baterii czasowych może być fakt, iż zdecydowaną część z nich można dostosować bezpośrednio pod nasze potrzeby. Znakomita większość producentów oferuje w swoich produktach regulowany czas wypływu oraz temperaturę wody.

 

W naszej ofercie można znaleźć baterie czasowe z kolekcji takich jak: Delabie Tempomix, Tres Tempo-Tres, Roca Avant lub Nofer Water