Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Umywalki wolnostojące

Filtry

na stronę

 

Umywalki wolnostojące

Umywalki wolnostojące

Łazienka to często małe pomieszczenie w porównaniu do innych, z których korzystają domownicy. To dlatego zwracamy w niej uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. Powinna być więc nie tylko funkcjonalna, lecz także urządzona w dobrym stylu. To dlatego coraz częściej wybieramy umywalki wolnostojące do łazienki. To alternatywa dla popularnych umywalek nablatowych, wpuszczanych i podwieszanych. To, co przekonuje klientów, to przede wszystkim ich efektowny design, szczególnie w nowoczesnych modelach.

Umywalki wolnostojące łazienkowe niczym prawdziwe dzieła sztuki

Czy tak popularny element wyposażenia łazienki może Cię jeszcze czymś zaskoczyć? Umywalki wolnostojące pozwalają projektantom dać upust swoim kreatywnym emocjom. Z każdym kolejnym rokiem pojawiają się coraz to ciekawsze modele w niezwykle ciekawych kształtach. Najczęściej przybierają formy geometryczne. W chłodnym wystroju łazienki delikatności doda umywalka w kształcie walca, z zaokrąglonymi krawędziami. Jeżeli lubisz ekscentryczny design, Twoją uwagę w naszej ofercie zwrócą na pewno umywalki wolnostojące łazienkowe Artceram One Shot CUP, które wyglądają jak kubek XXL, mają „uchwyt” i profilowaną komorę.

Trudno sobie wyobrazić łazienkę bez umywalki, ale nie musi być ona tylko obowiązkowym elementem wyposażenia. Potraktuj ją również jako dekorację, a przekonasz się, że praktyczne może być jednocześnie piękne.

Swoboda aranżacji

Umywalki ścienne, nablatowe i naszafkowe wymagają ustawienia przy ścianie, co w przypadku dużych salonów kąpielowych utrudnia realizację projektu. Umywalki wolnostojące łazienkowe mogą znajdować się w dowolnym miejscu pomieszczenia, również z dala od ściany. Umywalka na środku łazienki? To może być ciekawe!

Sprawdź naszą ofertę, dowiedz się, jak my interpretujemy nowoczesny design i czym jest dla nas funkcjonalność. Zobacz również umywalki wiszące, miski stojące i wiele innych produktów.