Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Zestawy natryskowe z baterią

Filtry

na stronę

 

Zestawy natryskowe z baterią

Zestawy natryskowe z baterią

W polskich domach kabina prysznicowa jest częściej spotykana w łazienkach niż wanna. Urządzenie każdej kabiny wymaga jednak kompleksowego podejścia do jej aranżacji i wyposażenia. Dlatego też najlepszym wyborem są zestawy natryskowe, które składają się z baterii prysznicowej, słuchawki, deszczownicy i wszystkich niezbędnych elementów łączących. To także sposób na urządzenie łazienki w jednolitej stylizacji oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Kompletne systemy natryskowe

W takim zestawie powinna znaleźć się bateria, która w nowoczesnych rozwiązaniach posiada ograniczniki przepływu wody mające wpływ na jej oszczędność. Podobne blokady stosowane są w przypadku temperatury, co zapobiega ewentualnym poparzeniom. Zestaw natryskowy z baterią nie będzie kompletny, jeżeli zabraknie w nim słuchawki prysznicowej. W wielu systemach możliwy jest wybór strumienia – zwykłego, masującego, deszczowego, mgiełki i innych, dzięki którym kąpiel będzie dla Ciebie przyjemniejsza.

Do najlepszych systemów należą zestawy natryskowe z deszczownicą. Coraz częściej stanowi ona standard, jednak warto zwrócić uwagę, czy w wybranym przez Ciebie modelu również jest dostępna. Deszczownicę umieszczamy nad głową, ma ona formę dużego, płaskiego panelu. Strumień wody, jaki się z niego wydobywa, przypomina przyjemny deszcz, stąd nazwa „deszczownica”. To doskonały sposób na wieczorny relaks.

Dobre zestawy natryskowe – liczy się jakość wykonania

Zestaw natryskowy to inwestycja na długie lata, ale tylko, kiedy został wykonany z wysokiej jakości komponentów. Jego elementy muszą być łatwe w czyszczeniu i odporne na wysoką temperaturę.

Systemy natryskowe występują w kilku wariantach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na klasykę, czyli powierzchnię chromowaną. Jeżeli urządzasz łazienkę w bardzo nowoczesnym stylu, wybierz zestaw w kolorze czarnym z matowym wykończeniem. Doskonale współgra z równie ciemnymi meblami łazienkowymi i kontrastuje z jasnymi ścianami.

W naszej ofercie znaleźć można również m.in. baterie wannowe wolnostojące oraz baterie wannowe natynkowe.