Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wylewki do wanny

Filtry

na stronę

 

Wylewki do wanny

Wylewki wannowe

 

Wylewka wannowa, ta ścienna, montowana na rancie wanny bądź podłogowa, stanowi integralny element przestrzeni kąpielowej. W zależności od swojej stylistyki sprawdzi się świetnie w każdym pomieszczeniu łazienkowym, od tego nowoczesnego po łazienkę retro. Wylewki wannowe wykonywane są zazwyczaj z odpornych na wysokie temperatury, a co za tym idzie nieulegających odkształceniom, materiałów takich jak stal nierdzewna lub mosiądz. Wylewka wyposażona w perlator zapewni natomiast przyjemny i napowietrzony strumień wody.

 

Jaką wylewkę wannową wybrać?

 

W pierwszej kolejności należy się zastanowić nad jej umiejscowieniem. Wylewki wannowe ścienne bądź podtynkowe sprawdzą się u osób ceniących prostotę oraz względy praktyczne. Ze względu, iż jej rozmiary ograniczają się zazwyczaj do minimum, łatwiej jest ją utrzymać w czystości. Wylewka ścienna świetnie sprawdzi się z bateriami podtynkowymi, które znaleźć można w naszej ofercie.

Wylewki wannowe montowane na rancie wanny lub półce to rozwiązanie, które swoim umiejscowieniem jest zbliżone do idei {baterii wannowych wielootworowych}. Zamontowana w ten sposób wylewka oszczędzi właścicielom droższej w wykonaniu instalacji podtynkowej oraz pozwoli na wybranie krótszego modelu z mniejszym zasięgiem.

Wylewki podłogowe oraz sufitowe natomiast zaspokoją osoby oczekujące od designu swojej łazienki najwyższych standardów. Znaleźć je można na przykład w kolekcjach Gessi Goccia, RettangoloCono lub Bruma Adamastor, Linea, Quina, , które można zamówić bezpośrednio na naszej stronie. Świetnie sprawdzą się one również z wannami wolnostojącymi

Ważną kwestią w wyborze wylewki wannowej jest określenie jej wymiarów. Najistotniejszym z nich będzie jej zasięg, czyli odległość od punktu jej umiejscowienia do miejsca, w którym wypływa woda. Dzięki dobremu oszacowaniu tej wielkości będziemy mieli pewność, że za każdym razem woda trafi dokładnie do naszej wanny.

 

Przy wyborze wylewki wannowej można zastanowić się także nad strumieniem, którym będzie się ona charakteryzować. Dla znakomitej większości będzie to standardowy, lekko napowietrzony, wypływ wody. Osoby wymagające jednak czegoś więcej w tej kwestii mogą zastanowić się nad wylewką kaskadową, której strumień przypomina wodospad. Wylewki takie oferują producenci tacy jak GroheDornbracht lub Zucchetti.