Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Novellini

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Novellini – włoska jakość i estetyka


Novellini jest włoskim producentem urządzeń sanitarnych wysokiej jakości. Pierwotnie był to niewielki warsztat specjalizujący się w obróbce żelaza i aluminium przeznaczonych do produkcji drzwi i okien. W 1980 roku w ofercie firmy Novellini pojawiły się kabiny z hydromasażem, co było przełomowym momentem dla włoskiego producenta. Poznając jego produkty, nietrudno dostrzec, że rozumie on potrzeby współczesnego klienta, przez co cieszy się tak dużym uznaniem zarówno wśród tych prywatnych, jak i firm z branży wellness. Troszczy się także o środowisko naturalne, a to kolejny atut, który potwierdzia, że jest to firma podążająca za zmianami.


Novellini – kabiny natryskowe


W szerokiej ofercie firmy znajdują się m.in. kabiny natryskowe, parawany nawannowe, brodziki akrylowe i kabiny parowe oraz drzwi do natrysków. Novellini to także producent wanien akrylowych oraz systemów hydromasażu. Kabiny natryskowe Novellini są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego cechuje je niezwykła trwałość i bardzo wysoka funkcjonalność.


Kabiny Novellini dostępne są w kilku kolekcjach, z których każda wyróżnia się indywidualnymi cechami. Kabina prysznicowa Novellini Rose to połączenie prostej estetyki z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Kolekcja Lunes 2.0 idealnie prezentuje się w klasycznych wnętrzach, a Zephyros zaskakuje niecodziennymi rozwiązaniami, wśród których jest kabina z czarnym wykończeniem.


Producent oferuje ponadto duży wybór szkła. Szyby mogą mieć grubość od 4 do 8 mm. Wykonane ze szkła hartowanego, są bardzo bezpieczne i odporne na stłuczenie i uszkodzenia mechaniczne. Posiadają powłokę Crystal Clear, dzięki której krople wody nie osadzają się na szkle, co ułatwia czyszczenie, ale też zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii.


Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą ekskluzywnych kabin natryskowych Novellini dostępną w naszym sklepie.