Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii LIstwy dekoracyjne wewnętrzne

Filtry

na stronę
Producent
zamów darmową
wycenę
zadzwoń do nas
12 266 86 66

 

LIstwy dekoracyjne wewnętrzne

Wykończeniowe listwy dekoracyjneWnętrze każdego domu powinno odzwierciedlać indywidualizm, piękno i charakter lokatorów. Warto zatem zadbać o nawet najdrobniejsze dodatki i elementy dekoracyjne, które będą opisywać pewną historię. Zgodnie z ideą powiedzenia, iż ,,diabeł tkwi w szczegółach” należy korzystać z funkcjonalnych rozwiązań. W naszym sklepie znajdziesz listwy dekoracyjne wewnętrzne, które są przedmiotem zainteresowania miłośników piękna i estetyki! To znakomite rozwiązanie do wnętrz, które cechuje minimalizm. 

Listwy dekoracyjne do domu jako awangardowe uzupełnienie

Aranżując wnętrze salonu, sypialni czy przedpokoju warto zadbać o elementy ozdobne, które przykują wzrok każdego gościa odwiedzającego dom. Miłośnicy estetyki i niekonwencjonalnych rozwiązań z pewnością docenią listwy dekoracyjne do domu. Warto pamiętać, aby mimo wszystko zachować harmonię i spójny ton. Elementy te doskonale odnajdą się w klasycznych wnętrzach jak i w nowoczesnych pomieszczeniach. Rozwiązanie to jest nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale też bardzo praktyczne. Świetnie sprawdzi się też oświetlenie przypodłogowe. Listwy wykazują wysoką odporność na warunki zewnętrzne, co zostało docenione przez wielu klientów.

Jakie listwy dekoracyjne wewnętrzne warto wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz listwy dekoracyjne przysufitowe, przyścienne, przypodłogowe, a także tzw. rozety czy pilastry. Są one dostępne w wielu modelach, każdy z nich charakteryzuje inny wzór i charakter. Listwy dekoracyjne do domu zostały wykonane z polistyrenu lub pianki poliuretanowej. Występują w tradycyjnym białym odcieniu. Warto jednak dostosować je do wnętrza i pomalować farbami wodnymi na dowolny kolor. Listwy dekoracyjne wewnętrzne wyróżnia wysoka wytrzymałość, twardość, a przy tym gładka powierzchnia. Są one odporne na uderzenia i zarysowania, a także działanie wody czy wilgoci. Takie elementy dekoracyjne mogą stanowić znakomite uzupełnienie lub wyeksponowanie danej przestrzeni.