Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Zlewozmywaki kuchenne

Filtry

na stronę

 

Zlewozmywaki kuchenne

Zlewozmywaki kuchenne

To jeden z tych elementów, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Pojawienie się zmywarek nie spowodowało, że umywalki kuchenne całkowicie wyszły z użycia, wciąż znajdują się one w pomieszczeniu, które przez wielu traktowane jest jak serce domu. Zlewy kuchenne mogą występować w wielu wariantach, są też takie modele, które dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną.

Ile komór mają zlewy kuchenne?

Najprostsze i jednocześnie najmniejsze są umywalki kuchenne jednokomorowe. Sprawdzą się bardzo dobrze w małej kuchni i mieszkaniu singla. Jeżeli w swojej kuchni masz ograniczoną przestrzeń i nie chcesz rezygnować z dodatkowych kilkudziesięciu metrów blatu, będzie to dla Ciebie idealna opcja. Alternatywą są półtorakomorowe zlewy kuchenne, nieco większe od prostych modeli. Posiadają jedną dużą komorę i dodatkową mniejszą, w której możesz umyć sztućce lub wypłukać warzywa i owoce. Do dużych kuchni polecamy zlewozmywaki kuchenne dwukomorowe, które mają dwie komory z odpływami. Na pewno będą praktycznym wyposażeniem kuchni, w której nie ma zmywarki.

Zlewozmywaki kuchenne do zabudowy, czy zlewozmywak nakładany?

Przy wyborze zlewozmywaka powinieneś wziąć pod uwagę również sposób jego montażu. Możesz zdecydować się na zlewozmywaki kuchenne do zabudowy, które umieszcza się między szafkami w blacie. Należą one do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli. Innym rodzajem zlewu jest umywalka nakładana. Aby ją zamontować, będziesz potrzebować szafki bez blatu.

Z czego wykonane są zlewozmywaki kuchenne?

W naszym sklepie dostępne są zlewy kuchenne ze stali szlachetnej, które są łatwe w czyszczeniu i odporne na wysoką temperaturę. Zlewy ze stali emaliowanej cieszyły się kiedyś dużą popularnością, dzisiaj są już znacznie rzadziej wybierane. Stylowym elementem wyposażenia kuchni będzie zlew z syntetycznych granitów.

W naszej ofercie znaleźć można również m.in. baterie kuchenne oraz okapy kuchenne.