Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Grohe

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Baterie łazienkowe Grohe


Grohe to jeden z wiodących niemieckich producentów rozwiązań sanitarnych. Marka Grohe zyskała niezwykłą popularność i aktualnie jest jednym z liderów branży w Europie i na świecie. Korzenie tej renomowanej niemieckiej firmy sięgają aż początków XIX w. a obecnie jej produkty sprzedawane są z powodzeniem na rynkach kilkudziesięciu państw świata. Od ponad 140 lat firma pozostaje również liderem we wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.


Oferta sklepu Sanitbuy


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty takie jak m.in. Grohe Euophoria, baterie wannowe, baterie łazienkowe Grohe oraz baterie umywalkowe. Firma znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości swoich produktów oraz stale unowocześnianej technologii. Grohe stawia na wysoki standard wykonania swoich produktów. Dzięki zastosowaniu unikalnego podejścia do projektowania, produkty Grohe łączą w sobie intrygujące wzornictwo i doskonałą funkcjonalność. Ponad 70 lat doświadczenia firmy znajduje swoje odzwierciedlenie m.in. w doskonałej jakość wykonania popularnych baterii łazienkowych Grohe.


Wszystkie produkty producenta przed trafieniem na pułki sklepowe przechodzą bardzo rygorystyczne testy sprawdzające ich jakość oraz niezawodność. Sklep Sanitbuy oferuje m.in ekskluzywne produkty firmy, jak m.in bateria łazienkowa grohe do wanny, deszczownice, baterie umywalkowe, Grohe stelaże czy produkty z serii Grohe Euophoria. Zachęcamy do zapoznania się również z produktami innych renomowanych producentów jak Novellini i Villeroy&Boch.