Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Purmo

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Grzejniki łazienkowe Purmo


Purmo to producent grzejników łazienkowych, będący częścią światowego koncernu Retting. Jest liderem wielu europejskich rynków. W Polsce firma znana jest m.in. ze sprzedaży grzejników łazienkowych Purmo, grzejników płytowych, grzejników dekoracyjnych głównie serii Kos, grzejników kanałowych oraz elektrycznych. Producent posiada szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości wykonania. Wiele z nich znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.


Sklep Sanitbuy jest jednym z autoryzowanych dealerów grzejników Purmo. Nasz cennik jest przystosowany do możliwości finansowych klientów, dlatego też cieszą się one duża popularnością.


Grzejniki łazienkowe Purmo, które znajdą Państwo w naszym sklepie, to produkty o wyjątkowej funkcjonalności – nie tylko skutecznie grzeją, ale dzięki swojej konstrukcji umożliwiają również suszenie ręczników czy bielizny. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Purmo dostępnej w naszym sklepie.


Każdy grzejnik płytowy Purmo wykonany jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Jego projekt odpowiada faktycznemu zapotrzebowaniu klientów- musi być funkcjonalny, skuteczny oraz komfortowy w użytkowaniu. Kolejną zaletą jest estetyczny i gustowny design, który uzupełni wystrój każdego wnętrza.


Zakupując grzejnik Purmo można być pewnym, że jest to inwestycja na lata. Najciekawsze modele na które warto zwrócić uwagę to Purmo Kos, Purmo Faro, Purmo Plan Compact czy grzejnik łazienkowy Purmo Santorini.


Powodów dla których warto kupić właśnie grzejniki łazienkowe Purmo jest kilka. Po pierwsze są one uniwersalne- można je podłączyć do instalacji grzewczej w wielu wariantach. Po drugie jakość wykonania gwarantuje zadowolenie z użytkowania na kilka lat, co spowodowane jest zastosowaniem powłoki lakierniczej o wysokiej wytrzymałości i dostosowania procesu produkcyjnego do standardów obowiązujących w Europie. Po trzecie- estetyka wykonania każdego modelu jest na tyle tradycyjna, że wpasuje się w gusta każdego klienta, z drugiej jednak strony idealnie wkomponuje się także w bardziej awangardowe wnętrza łazienek.


Cennik grzejników Purmo znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

www.purmo.com.pl