Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Zlewozmywaki

Filtry

na stronę

 

Zlewozmywaki

Zlewozmywaki kuchenne jednokomorowe i dwukomoroweStylowe i wytrzymałe zlewozmywaki kuchenne ze stali

Zlewozmywaki kuchenne stalowe są zdecydowanie jednymi z najczęściej spotykanych w polskich domach. Na ich niesłabnącą od wielu już lat popularność wpływa co najmniej kilka czynników. Pierwszym z nich jest bez wątpienia bardzo wysoki poziom trwałości, charakterystycznych dla opisywanych w tym miejscu artykułów kuchennych. Poza tym, umywalki kuchenne ze stali doskonale sprawdzają się jako element wystroju w pomieszczeniu wykorzystywanym do przygotowywania w nim posiłków – niezależnie od tego, w jakim stylu zostało wcześniej zaaranżowane. Warto pamiętać także o tym, że zlewozmywaki do kuchni stalowe są na tyle różnorodne, że każda osoba bez problemu może znaleźć model najbardziej adekwatny względem swoich potrzeb. Wśród dostępnych w naszej ofercie umywalek widnieją bowiem zarówno jedno-, jak i dwukomorowe, a także niejednolite pod kątem rozmiaru.

Proste w konserwacji zlewy kuchenne o różnym kształcie, wielkości i budowie

Stalowe umywalki do kuchni, których zakup Państwu proponujemy, są bardzo odporne na wysokie temperatury, co sprawia, że bez obaw można w nich umieścić np. przed chwilą zdjęty z włączonego palnika garnek, czajnik oraz wiele innych naczyń. Nie trzeba przy tym obawiać się, że takie postępowanie poskutkuje powstaniem odgnieceń w pewnych miejscach, które mogłyby negatywnie wpłynąć na atrakcyjność wizualną oferowanych artykułów. Zlewozmywaki kuchenne powstałe ze stali są dodatkowo proste w utrzymaniu w czystości. W celu ich polerowania wystarczy użyć jedynie miękkiej gąbki bądź ścierki, a także delikatnego detergentu. To wystarczy, by odciski palców i inne zanieczyszczenia zniknęły z powierzchni umywalek szybko i bez wkładania w proces ich czyszczenia większego wysiłku, co jeszcze bardziej zachęca do zainteresowania się nimi.

W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty takie jak baterie do podgrzewaczybaterie kuchenne bez wyciąganej wylewki, a także baterie do kuchni z wyciąganą wylewką. Zapraszamy!