Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Filtry

na stronę

 

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Praktyczne baterie kuchenne z wyciąganą wylewką do nabycia w naszym sklepie

Podczas urządzania kuchni w mieszkaniu, do którego właśnie się przeprowadzamy, odpowiednią ilość czasu należy poświęcić nie tylko poszukiwaniu adekwatnego względem naszych potrzeb zlewozmywaka, ale też innych artykułów. „Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką czy może jednak bez możliwości jej wyciągnięcia?” – tego typu pytanie stawiają sobie bardzo często osoby, które nie wiedzą na jaki rodzaj elementu służącego do zasilania w bieżącą wodę zlewu kuchennego postawić. Na szczęście wyroby zaliczane do obu tych grup bez problemu można nabyć w sklepie internetowym Sanitbuy. Składające się na naszą ofertę baterie do kuchni z wyciąganą wylewką wydają się bardziej praktyczne, ponieważ dzięki nim głowica z natryskiem może się poruszać. By tak się stało, wystarczy jedynie zamocować wspomnianą głowicę na wyciąganym wężu o określonym zasięgu, a na jego końcu ulokować specjalny obciążnik.

Kran kuchenny wyciągany ułatwia wyczyszczenie nawet trudno dostępnych zabrudzeń

Kran do kuchni z wyciąganą wylewką doskonale sprawdza się m.in. podczas mycia naczyń. Dzięki możliwości poruszania głowicą dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc nie stanowi żadnego problemu. A te, jak wiadomo, zostaną zdecydowanie łatwiej umyte, kiedy zostanie na nie bezpośrednio skierowany strumień gorącej wody. Warto pamiętać także o tym, że kran kuchenny wyciągany nie jest – wbrew pozorom – dostosowany wyłącznie do zlewozmywaków o dużych gabarytach. Tego rodzaju konstrukcja zapewnia wysoki poziom funkcjonalności również w kuchni o niewielkim metrażu i wyposażonej w jednokomorową umywalkę. Bateria kuchenna wyciągana, możliwa do nabycia w różnej postaci na Sanitbuy.pl, gwarantuje także możliwość generowania strumienia wody pod co najmniej kilkoma postaciami, a przeprowadzanie jej montażu nie zajmuje wiele czasu. Efektowny design proponowanych artykułów również przemawia na ich korzyść.

W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty takie jak klasyczne baterie do kuchni bez wyciąganej wylewki oraz baterie do podgrzewaczy wody. Zapraszamy!