Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Suszarki do rąk / włosów

Filtry

na stronę
zamów darmową
wycenę
zadzwoń do nas
12 266 86 66

 

Suszarki do rąk / włosów

Korzystając z toalety, obowiązkowo należy umyć ręce – niezależnie, czy jesteśmy w domu, hotelu, restauracji czy muzeum. Higiena osobista jest wyjątkowo istotna zarówno dla nas, jak i naszego otoczenia, dlatego powinniśmy skrupulatnie zadbać o to, by każdy obiekt wyposażony był w podstawowy asortyment pozwalający komfortowo korzystać z łazienki. Jednym z takich elementów jest suszarka do rąk, która jest perfekcyjnym zamiennikiem ręczników.

Posiadamy w tej kategorii również suszarki do włosów hotelowe, które są mile widziane w obiektach noclegowych. Jeżeli chcesz zwiększyć prestiż swojego hotelu lub pensjonatu, warto zainwestować w tego typu asortyment.

Suszarki hotelowe do włosów, czyli podwyższony standard pokoi

Chociaż hotelowa suszarka do włosów nie jest obowiązkowym elementem wyposażenia, powinna ona znajdować się w pokojach, jeśli obiekt ma być wysoko oceniany przez gości. Znajdzie ona również zastosowanie na siłowniach, obiektach sportowych i basenach, gdzie potencjalni użytkownicy biorą prysznic po treningu lub kończą korzystać z niego mokrzy. Nikt w końcu nie chce wychodzić na zewnątrz z mokrą głową, gdyż może skończyć się to chorobą.

Suszarki łazienkowe do rąk w restauracjach i obiektach publicznych

Gdy skorzystamy z toalety i umyjemy ręce, powinniśmy je osuszyć. Zazwyczaj we wszystkich restauracjach, centrach handlowych i pozostałych obiektach publicznych dostępne są dwie opcje – papierowe ręczniki i suszarki do rąk do łazienki.

Chociaż klienci częściej wolą pierwszą opcję, gdyż można szybciej pozbyć się resztek wody z dłoni, druga jest bardziej ekologiczna i ekonomiczna. Nic dziwnego, że popularne i często odwiedzane firmy lub instytucje wyposażone są właśnie w to rozwiązanie.

Obniżaj więc koszty i minimalizuj zużycie papieru. Wybierz odpowiednią suszarkę i ciesz się mniejszymi rachunkami.

W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty takie jak stojaki łazienkowe. Zapraszamy!