Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Parawany nawannowe

Filtry

na stronę

 

Parawany nawannowe

Szklane parawany nawannowePołączenie tradycyjnej wanny z nowoczesnym, praktycznym prysznicem… Dzięki parawanom montowanym na wannie jest możliwe. Dzięki nim zwiększysz funkcjonalność swojego salonu kąpielowego, zaoszczędzisz miejsca, aranżując tylko jedno miejsce do kąpieli. Parawany nawannowe będą dobrym wyborem szczególnie ze względów praktycznych. Jeżeli nie masz miejsca na wannę i kabinę prysznicową, na pewno będzie to dla Ciebie opcja, która pozwoli Ci zrezygnować z kompromisów.

Parawany nawannowe przesuwne i składane

Parawany do łazienki występują w kilku wariantach. Wyróżnić możemy parawany nawannowe harmonijkowe, które składają się z dwóch lub więcej skrzydeł. Aby je zamontować, nie jest potrzebna prowadnica, co przekłada się na łatwość montażu. Po złożeniu parawan zajmuje niewiele miejsca, dlatego do małych łazienek to doskonałe rozwiązanie. Wahadłowe parawany nawannowe mogą mieć jedno lub dwa skrzydła. Są wyposażone w zawiasy, najczęściej otwierają się na zewnątrz, chociaż istnieją modele otwierane odwrotnie. Innym rodzajem są parawany nawannowe składane, które inaczej nazywamy suwanymi lub teleskopowymi. Najprostsze konstrukcje posiadają jedno skrzydło przesuwające się na prowadnicach. W bardziej rozbudowanych modelach skrzydeł może być więcej. Ich duża zaletą jest doskonała ochrona przed zachlapaniem. Uniemożliwiają jednak montaż suszarki nad wanną, co jest często spotykane w niewielkich łazienkach.

Szyby do wanny – praktyczne rozwiązanie w każdej łazience

Jeśli z różnych powodów nie chcemy zrezygnować z wanny, a przynajmniej część domowników woli brać szybkie prysznice, szyby do wanny będą doskonałym rozwiązaniem. Sprawdzą się również u osób, które kąpiel wybierają sporadycznie, a na co dzień wybierają szybki prysznic. Bez względu na to, z jakiego powodu szukamy połączenia wanny z prysznicem, parawany do wanny pozwolą osiągnąć nam upragniony efekt. Dzięki nim weźmiemy prysznic, nie chlapiąc na podłogę w łazience, a innym razem skorzystamy z kojącej nerwy, relaksującej kąpieli.

Parawan wannowy retro

Styl minionych czasów coraz bardziej przenika do naszej rzeczywistości. Parawan retro doskonale komponuje się z wanną o klasycznym kształcie na nóżkach. Jest to propozycja do łazienek urządzonych m.in. w stylu angielskim i łazienki retroParawany wannowe retro można wykorzystać przy okazji wanien wolnostojących bądź zabudowanych. Parawan wannowy retro występuje w wielu rozmiarach, w związku z czym  możesz idealnie dopasować go do wielkości swojej wanny.