Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

O nas

"Ważne, by wszystko co w życiu robimy robić dobrze albo nie robić wcale" To maksyma, która określa nasz sposób myślenia o interesach. Można prowadzić zakład fryzjerski, sklep, być nauczycielem, prawnikiem czy lekarzem. Najważniejsze jednak, by robić to z pasją i zaangażowaniem. Jest wtedy pewność, że zdobędzie się uznanie i klientów. My znamy się na wyposażeniu łazienek ! Dla nas to praca ale i część życia. Czy robimy to dobrze ? - proszę by Państwo ocenili sami. 

Firma Sanibuy.pl łazienki w internecie została założona w 2002 roku a głównym celem naszej działalności jest obszar związany z wyposażeniem łazienek. Nie zawężamy się jednak do sprzedaży wybranych produktów (co jest specyfiką tradycyjnych sklepów). Nasza rozległa znajomość branży łazienkowej pozwala na kompletacje wszystkich produktów łazienkowych dostępnych na polskim rynku: wanny, kabiny, ceramika sanitarna, armatura itd. Doradzamy, dobieramy produkty w podobnej stylistyce, wyszukujemy produkty alternatywne, służymy radą.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wszystkich znanych europejskich i polskich marek np. Villeroy@Boch, Duravit, Hansgrohe, Grohe, Huppe, Vasco, Zehnder, Catalano, Roca, Kludi a z polskich marek to Ceramika Koło, meble Antado i Elita, kabiny prysznicowe Radaway i Sanplast, wanny Marmorin oraz Ruben.

Od kilku lat prowadzimy działalność na rynku czeskim i słowackim. Oferta naszego sklepu dociera także na rynki Europy Zachodnie gdzie również wysyłamy produkty wyposażenia łazienek.

Zapraszamy na zakupy do sklepu sanitbuy.pl łazienki w internecie.