Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Armatura / baterie retro

Filtry

na stronę

 

Armatura / baterie retro

Baterie umywalkowe retro – baterie wannowe retroDecydując się na jedyną w swoim rodzaju łazienkę retro, należy pamiętać, iż ten typ wystroju powinien być jednolity stylowo. W związku z tym trzeba zadbać o to, aby każdy element wystroju wnętrza, każdy jego szczegół nawiązywał w swym stylu do retro. Nie ma chyba większego grzechu niż mieszanie stylów w tak charakterystycznym typie wnętrza łazienkowego.

Właśnie dlatego, jeśli zdecydujemy się już przykładowo na intarsjowane meble, wannę z ornamentacją i tym podobne detale wystroju, trzeba zadbać o elementy wykończeniowe, takie jak armatura i baterie retro. Są to takie przedmioty, jak: bateria umywalkowa retro czy też bateria wannowa retro, świadczące o spójnej koncepcji łazienki.

Baterie retro wykonuje się między innymi z mosiądzu, miedzi czy patyny (śniedzi, grynszpanu szlachetnego), czyli z materiałów wysokiej klasy. Mają one barwy szczególnie charakterystyczne dla tego typu wystroju wnętrza łazienki. Stąd też można dobrać je do różnych opcji kolorystycznych. Bateria umywalkowa retro to szczegół, który stanowi odpowiednią oprawę dobrze dobranej ceramiki łazienkowej. Jest elementem dekoracyjnym, który nadaje wnętrzu charakter dawnej epoki.

Baterie retro z asortymentu SanitBuy są dostosowane do różnego rodzaju potrzeb. Można wybrać baterię o dowolnej barwie i ilości otworów, a także o dowolnym sposobie odkręcania wody. W naszej ofercie znaleźć można baterie retro renomowanych firm, znanych na całym świecie, takich jak np. Kohler czy Zucchetti. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!