Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie wannowe natynkowe

Filtry

na stronę

 

Baterie wannowe natynkowe

Czym są baterie natynkowe?

Jeśli planujesz remont łazienki i chciałbyś nadać jej nieco świeżości, niekoniecznie kosztem gruntownych zmian, sprawdź baterie natynkowe. Ich nieskomplikowany montaż i atrakcyjny wygląd na pewno wpłyną pozytywnie na nową aranżację pomieszczenia. Produkty te podłącza się do istniejących już przyłączy. Nie ma zatem konieczności kucia płytek czy burzenia ścian.
Baterie wannowe natynkowe to doskonała alternatywa dla popularnych systemów podtynkowych, których montaż jednak zawsze wymaga poważnej ingerencji w strukturę ściany. By tego uniknąć, warto postawić na prostsze i często także tańsze rozwiązania.
Przy wyborze odpowiedniego modelu, który ładnie wkomponuje się w wystrój łazienki, na pewno uzyskasz doskonały efekt pod względem estetycznym, a także odczujesz spory komfort w trakcie codziennego użytkowania.

Szeroki wybór baterii natynkowych

W naszym sklepie internetowym prezentujemy bogatą ofertę baterii wannowych natynkowych. Niezależnie od tego, czy szukasz modeli srebrnych czy złotych, o wykończeniach kwadratowych czy zaokrąglonych, nowoczesnych czy w stylu retro, znajdziesz je właśnie u nas. Wybór tego typu produktów to nie lada wyzwanie, ponieważ nawet przy eleganckiej wannie nieodpowiednia bateria może zepsuć cały efekt. Postaw zatem na sprawdzone marki, takie jak Ferro, Eurorama, Gaboli Luigi, Hansa czy Oras.
Przed zakupem zastanów się nad pewnymi kwestiami. Przede wszystkim upewnij się, jak wykończone są inne łazienkowe dodatki. Jeśli są matowe, wybrana przez Ciebie bateria natynkowa także powinna być matowa, jeśli są błyszczące – analogicznie błyszcząca. Wystrzegaj się także łączenia elementów okrągłych z kwadratowymi. Spójność stylu poszczególnych elementów to klucz do idealnej aranżacji każdego wnętrza. W ofercie naszego sklepu dostępne są również baterie wannowe wielotorowe, baterie elektroniczne i baterie czasowe.W przypadku, kiedy nie będziesz pewny, który ze sprzętów wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci doradzimy!