Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Haczyki i wieszaki

Filtry

na stronę

 

Haczyki i wieszaki

Haczyki i wieszaki do łazienki

Z ręcznika korzystasz po wyjściu z wanny, spod prysznica, myjąc ręce po posiłku czy rano i wieczorem zęby i twarzy. Korzystasz z niego praktycznie za każdym razem, kiedy znajdujesz się w łazience. Niezbędnym wyposażeniem każdego tego typu pomieszczenia są haczyki do wieszaka i inne odmiany uchwytów, pozwalające na wygodne zawieszenie ręcznika obok umywalki i wanny lub prysznica. Oprócz funkcji praktycznej spełniają też wizualną. Od dłuższego już czasu uchwyty do wieszaka traktujemy jako niewielkie elementy dekoracyjne, które mogą skutecznie ożywić wnętrze kolorem lub nadać my ekskluzywnego i luksusowego charakteru np. połyskującym wykończeniem uchwytów.

Wieszak haczyk na ręcznik do rąk

Mały ręcznik nie oznacza, że haczyki na wieszaki mogą być mniej solidne. Wręcz przeciwnie! Z ręcznika do rąk korzystamy częściej niż z ręcznika kąpielowe. Niekiedy w pośpiechu za niego szarpiemy i w przypadku słabej jakości wieszaka mógłby on po prostu się urwać. Haczyki muszą umożliwiać szybkie chwycenie ręcznika. Mają różne kształty, najczęściej kwadratowe, okrągłe lub klasycznie zaokrąglone. Różnią się kolorem i wielkością. To pozwala na dopasowanie ich do stylistyki wnętrza. Szczególnie modnymi ich wariantami są haczyki retro. Nawiązują do minionej epoki, wyróżniają się platynowym lub złotym wykończeniem i pięknie współgrają z ekskluzywnym wyposażeniem łazienki.

Czy zawsze haczyki do wieszaka? Może jest inna alternatywa?

Ręczniki kąpielowe wieszamy również na haczykach lub też na podłużnych uchwytach. Takie
rozwiązanie pozwala im szybciej wyschnąć. Uchwyty mogą mieć różną długość. Są też takie, które dobrze będą prezentować się w towarzystwie małego ręcznika do rąk. Mamy zatem kilka opcji do wyboru. Która pasuje Ci najlepiej?
W naszym sklepie znajdą Państwo również designerskie koszyki do łazienki.