Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny prostokątne

Filtry

na stronę

 

Wanny prostokątne

Kochacie klasyczne i proste aranżacje? Chcecie wykorzystać maksymalnie potencjał swojej łazienki? Wanny prostokątne będą idealnym zakupem dla Was, Waszych gości lub lokatorów. Nie czekajcie i sami zdecydujcie, jaki model spełni wszystkie oczekiwania użytkowników. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, postawiliśmy na wysoko oceniane marki. My zaufaliśmy im już dawno i dziś mamy pewność, że Wy również nie będziecie zawiedzeni! Zachęcamy do sprawdzenia, co załoga Sanitbuy.pl ma do zaoferowania w tej kategorii!

Prostokątne wanny – klasyczne wersje i nowoczesny szyk

Wybieracie minimalistyczną łazienkę w chłodnym klimacie? Klasyczne i ciepłe wnętrze jest lepszą propozycją? W obydwu przypadkach wanna prostokątna sprawdzi się perfekcyjnie! Można ustawić ją w dowolnym miejscu pomieszczenia – zarówno w narożniku, pod oknem, ścianą, jak i na środku. Wanny akrylowe prostokątne produkowane są z wyjątkowo wytrzymałych żywic odpornych na korozję. Są znacznie lżejsze od konstrukcji stalowych, więc sprawiają mniej problemów podczas montażu i transportu. Dysponujemy wannami wolnostojącymi i asortymentem do zabudowy o różnych rozmiarach (od 120x70 cm, do wartości przekraczających 200x190 cm). Nie zapomnijcie o akcesoriach w postaci paneli, zagłówków, nóg lub profili.

Sanitbuy – oferta szyta na miarę

Doskonale wiemy, jak istotna jest łazienka w życiu każdego z nas. Prostokątna wanna to uniwersalny element, pasujący do każdego stylu aranżacji. Zadowolenie naszych klientów to priorytet dla całej załogi sklepu, dlatego przygotowaliśmy produkty, z których sami chętnie korzystamy lub chcielibyśmy korzystać. Znajdziecie w tym miejscu wyposażenie od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Wszystko zależy od wymiarów, wykończenia, funkcjonalności, głębokości, materiałów i przede wszystkim producenta. Znajdziecie też u nas inne, niezbędne wypsosażenie łazienek: kabiny prysznicowe, brodzikiumywalki podblatowe i inne!