Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Bidetki

Filtry

na stronę

 

Bidetki

Bidetki w ofercie sklepu internetowego Sanitbuy

Coraz więcej osób decyduje się na to, by zamontować w swoim domu bidet. Jest to bardzo wygodne narzędzie do pielęgnowania higieny osobistej, dlatego taka inwestycja z pewnością będzie satysfakcjonująca dla wszystkich lokatorów. Coraz częściej można je spotkać także w obiektach turystycznych, które dbają o zadowolenie swoich klientów i chcą, by chętnie oni wracali ze swoimi bliskimi. Czy jest dla nich jakaś alternatywa?

Bidetki, to specjalne rączki natryskowe, zaopatrzone w przycisk otwierający i zamykający strumień wody. Możesz dobrać do swoich potrzeb długość węża, na którym jest ona umieszczona. Odpowiadają one za dostarczenie wody, dlatego warto stawiać na asortyment, który nie zawiedzie użytkowników w najmniej odpowiednich sytuacjach. Zaletą bidetek jest niewątpliwie połączenie funkcji baterii umywalkowej oraz bidetu. Dzięki niej możesz cieszyć się funkcjonalnością bidetu bez jego zakupu. Produkty dostępne w naszym sklepie zostały wykonane przez najpopularniejsze marki na rynku, które mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami klientów.

Montaż bidetki – czy to skomplikowane?

Sam proces montażu bidetki nie należy do trudnych, jednak jeśli jesteś osobą, która nie posiada doświadczenie w tego typu pracy, rekomendujemy zatrudnienie fachowca. Ważne jest, aby bidetka mocno trzymała się ściany i aby wąż nie przeciekał.

My ze swojej strony możemy zagwarantować Wam szeroki wybór asortymentu, który będzie pasować do każdego rodzaju wnętrza. Dokonujemy szczegółowej selekcji każdego produktu przed wysyłką, by mieć pewność, że trafią do Was jedynie przedmioty wolne od wad, fabrycznie zapakowane i przede wszystkim satysfakcjonujące.

 

Sprawdź również: baterie bidetowebidety stojące czy też bidety wiszące w naszej ofercie.