Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Radaway

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Kabiny prysznicowe Radaway


Radaway jest polskim producentem kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, parawanów oraz brodzików akrylowych i odpływów podpłytkowych. Łącząc nowatorskie pomysły z trendami rynkowymi, Radaway tworzy produkty, które w pełni przystosowane są do swoich funkcji. Indywidualne podejście do każdej z serii kabin prysznicowych Radaway sprawia, że tworzone przez firmę produkty wykorzystują w pełni przeznaczone dla nich miejsce oraz są wyjątkowo estetyczne i stylowe. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty z takich serii jak Essenza i Essenza New, Fuenta, Euphoria czy Torenta i Eos. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą kabin prysznicowych Radaway, a wszystkie produkty tego producenta dostarczane są bezpłatnie!


Radaway - co wyróżnia tą markę?


Każda kabina prysznicowa Radaway projektowana jest z myślą o komforcie użytkowania. Producenci nie zapominają jednak o tym, aby wyposażenie łazienkowe tej marki było także wytrzymałe, solidne oraz dopasowane do większości łazienek. Kabiny prysznicowe Radaway są dostępne w różnych wariantach. Różnorodność form - od kabiny półokrągłe, przez kabiny kwadratowe narożne aż po prostokątne - pozwala na zaspokojenie potrzeb dużej rzeszy klientów. Co więcej, firma stara się wyjść im na przeciw i ciągle wprowadza nowe produkty do swojej oferty.


Każda kabina prysznicowa Radaway odznacza się wysoką jakością wykonania, zgodną z europejskimi standardami. Wydaje się, że sukces tego polskiego producenta można oprzeć o nieustanny rozwój technologiczny połączony z dbałością o szczegóły estetyczne.


Kabiny prysznicowe Radaway są bowiem nie tylko solidnie wykonane, ale także gustownie wykończone.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.