Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Ścianki natryskowe wolnostojące (typu Walk-in)

Filtry

na stronę

 

Ścianki natryskowe wolnostojące (typu Walk-in)

Ścianki walk-in

 

Prysznicowe rozwiązania walk-in to prawdopodobnie najbardziej minimalistyczne i nowocześnie wyglądające kabiny, które możemy zamontować w naszych łazienkach. Ich prosta konstrukcja sprawia, że każde pomieszczenie łazienkowe będzie się dla nich nadawać, gdyż niektóre z nich potrzebują tylko jednaj ściany do montażu.

 

Rozmiary ścianek walk-in są naprawdę przeróżne. Producenci oferują szeroki wachlarz szerokości – od 50 centymetrów aż po takie, które sięgają prawie 2 metrów. Niektóre fabryki jednak oferują także produkcję ścianki walk-in na zamówienie dzięki czemu można jeszcze lepiej dopasować rozpiętość kabiny walk-in dla swoich potrzeb. Przy wyborze rozmiaru warto jednak pamiętać, o zostawieniu miejsca na swobodne wejście do strefy natryskowej.

 

W ostatnich latach modne stały się również wykończenia kabin w kolorze. Najpopularniejszą alternatywą dla chromowanych profili wydają się obecnie te w czarnym macie, ale na rynku można znaleźć również takie w kolorze białym bądź złotym. Lecz profile to nie jedyny element w ściance walk-in, który może zyskać inne wykończenie, gdyż także szkło, które zazwyczaj przyjmuje postać transparentnej hartowanej tafli, może zyskać inne barwy bądź wykończenia. Może być na przykład lekko przydymione lub zdobione modnym wzorem. Niektórzy producenci , jak między innymi Radaway, oferują także spersonalizowane grawery na kabinie walk-in.

 

Aby utrzymać minimalistyczny design strefy prysznicowej warto ściankę walk-in połączyć z armaturą podtynkową. Natryskowa bateria podtynkowa oraz deszczownica świetnie się sprawdzą w takich warunkach. Dobrym pomysłem będzie także dokupienie ściennego koszyka na kosmetyki oraz dozownika mydła, dzięki którym będziemy mieć wszystkie potrzebne artykuły zawsze pod ręką.

 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, w którym posiadamy szeroki wybór ścianek walk-in we wszystkich kolorach i rozmiarach, a wśród nich produkty producentów takich jak: Besco, Huppe, Kermi, Novellini, Radaway oraz Sanswiss.