Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Deski z funkcją bidetu

Filtry

na stronę

 

Deski z funkcją bidetu

Zaawansowanie wyposażenia łazienkowego bywa zaskakujące. Obecnie możemy dysponować narzędziami, które pozwolą zadbać o higienę miejsc intymnych w komfortowy sposób, niezależnie od metrażu pomieszczenia. Jednym z nich jest m.in. deska z funkcją bidetu, dzięki której pozbędziesz się zbędnego wyposażenia zajmującego miejsce.

Deska z bidetem to rozwiązanie dla wszystkich niewielkich toalet i łazienek, w których nie ma wystarczającej przestrzeni na dodatkowy asortyment. Dodatkowo gwarantuję ona wygodę użytkowania i wiele ciekawych programów podnoszących satysfakcję. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które mogą podnieść poziom przyjemności.

Higiena miejsc intymnych nie musi być problemem – WC z funkcją bidetu

Chociaż codziennie powinniśmy dbać o czystość po każdym skorzystaniu z toalety, często możemy mieć z tym problem. Deska sedesowa z bidetem rozwiązuje go w sposób błyskawiczny, ponieważ od razu po zakończeniu czynności, można bez wykorzystania papieru podmyć miejsca intymne. Dodatkowo deska sedesowa z funkcją bidetu może oferować podgrzewanie siedziska i ciepłą wodę, maksymalizując tym samym zadowolenie.

Wszystko zależy od wybranej konfiguracji, a możliwości prezentowane w tej kategorii są naprawdę ogromne. Regulacja i indywidualne ustawienia programu przy pomocy pilota, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Montaż i obsługa

Instalacja układu jest banalnie prosta. Producent gwarantuje czytelną instrukcję obsługi, która poprowadzi użytkowników krok po kroku. Deski z funkcją bidetu są bardzo intuicyjnym wyposażeniem. Nawet jeśli wybierzesz zaawansowany technologicznie produkt z dużą ilością funkcjonalności, nie musisz obawiać się o skomplikowanie sterowania. Poradzi sobie z nim nawet osoba starsza.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, w tym m.in. umywalki wiszące, pisuary i bidety wiszące, które sprawdzą się toalecie.