Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Umywalki podblatowe

Filtry

na stronę

 

Umywalki podblatowe

Umywalki podblatowe

 

Przestrzeń umywalki to bez wątpienia część łazienki, z której korzystamy najczęściej. Przy umywalce wykonujemy najróżniejsze czynności - od mycia rąk, przez golenie zarostu, aż po szczotkowanie naszych zębów. Ze względu na swoją wszechstronność umywalka powinna być zatem świadomym i przemyślanym wyborem oraz oczywiście łączyć w sobie walory praktyczne i estetyczne.

 

Jednym z wielu typów umywalek są umywalki podblatowe. Już jak sama nazwa wskazuje, montuje je się pod blatem łazienkowym. Pozwala to uzyskać niesłychanie estetyczny efekt, który daje nam idealnie płaską i minimalistyczną powierzchnię. Przekłada się to na dużo prostsze utrzymanie w czystości tej części łazienki, gdyż nie powstają trudno dostępne dla nas obszary jak w przypadku między innymi umywalek nablatowych.

 

Konstrukcja umywalki podblatowej zazwyczaj nie przewiduje otworu na baterię. Oczywiście są w tym wypadku wyjątki jak na przykład model Duravit Starck 3, ale w większości przypadków planując montaż umywalki podblatowej w naszej łazience musimy pamiętać, albo o zostawieniu miejsca za umywalką na baterię stojącą, albo o wyborze baterii podtynkowej.

 

Otwór przelewowy natomiast występuje w umywalkach podblatowych dosyć często. Popularnym rozwiązaniem wśród producentów jest umieszczanie go po przeciwnej stronie niż w standardowych umywalkach. Dzięki takiemu zabiegowi my, jako użytkownicy, na co dzień nie będziemy go po prostu zauważać, a nasze oczy będzie cieszyć niczym niezaburzona powierzchnia ceramiczna.

 

Mimo że umywalki podblatowe występują w różnych kształtach – od okrągłych, przez owalne, po prostokątne – to nie musimy się martwić o problemy z prawidłowym wycięciem w blacie otworu pod umywalkę. Znakomita większość producentów wraz z umywalką podblatową dostarcza specjalny szablon, który pozwoli specjaliście na idealne przystosowanie powierzchni pod montaż umywalki.

 

W ofercie naszego sklepu znaleźć można umywalki podblatowe najlepszych producentów. W sprzedaży posiadamy między innymi serie takie jak: Alape UBCatalano Zero, Duravit Architec, Ideal Standard Connect, Koło Variform, Laufen Pro oraz Villeroy & Boch Evana.