Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny

Filtry

na stronę

 

Wanny

Wanny łazienkowe do zabudowy i wolnostojąceNie jest tajemnicą, że gdy przychodzi do decyzji – prysznice czy wanny – wielu z nas ma kłopot z jej podjęciem. Wanna postrzegana jest jako wybór dla osób mających większą łazienkę. Kąpiel w wannie umożliwia długi relaks po ciężkim, pełnym wyzwań dniu. Relaksacyjna kąpiel skutecznie zmyje stres dnia codziennego. Możemy w niej również wykonać wiele zabiegów pielęgnacyjnych dla naszego ciała – maseczki, kąpiele z solami morskimi czy olejkami. Posiadając prysznic taki relaks nie jest nam dany. Zalety wanien łazienkowe są nieocenione podczas posiadania dziecka. Wanna znacznie ułatwia kąpiele malucha oraz daje okazję do radosnych, wodnych zabaw. Kompromisem dla niezdecydowanych będzie zamontowanie w wannie baterii prysznicowej. Takie rozwiązanie daje nam możliwość korzystania z długich kąpieli oraz szybkiego prysznica. Jeśli zdecydujemy się na wannę jaki jej rodzaj wybrać? Czy wanny stalowe to już przeżytek, a może coś się w owej kwestii zmieniło?

Akrylowe wanny łazienkowe – jaką wybrać?

Wanny łazienkowe akrylowe od lat cieszą się dużą popularnością. Wyróżniają się przede wszystkim wysoką trwałością i stosunkowo niewielką wagę, która ułatwia transport oraz montaż. Ponadto akrylowe wanny, dzięki gładkiej powierzchni, łatwo utrzymać w czystości – powierzchnia jest także odporna na rdzę, dlatego wanny łazienkowe wykonane z akrylu wyróżniają się długą żywotnością i komfortem użytkowania.

Nowoczesne wanny łazienkowe

Nowoczesne wanny stalowe, zdecydowanie różnią się od tych produkowanych w latach 90tych. Powłoka emalii wewnątrz jest zdecydowanie cieńsza niż kiedyś, co minimalizuje ryzyko odpryśnięć. Rewolucję przeszły także kształty wanien. Obecnie topowi producenci wanien jak Koło, Sanplast czy Cersanit wprowadzili do swoich ofert wanny narożne, prostokątne o wielu wymiarach, niesymetryczne o opływowych kształtach czy takie w kształcie symetrycznym, z ukośnym oparciem oraz wanny do zabudowy. Modnym rozwiązaniem są także wanny wolnostojące. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele wanien wspomnianych producentów, które z pewnością spełnią Twoje wymagania funkcjonalne oraz estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktowym dostępnym na stronie sklepu Sanitbuy.