Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Dozowniki mydła

Filtry

na stronę

 

Dozowniki mydła

Dozowniki do mydła

Stosowanie mydła w płynie jest uznawane za bardziej higieniczne, ponieważ podczas mycia rąk nie mamy bezpośredniego kontaktu z kostką mydła i nie pozostawiamy na niej swoich zarazków. W ten sposób łatwo rozprzestrzenia się infekcja. Dozownik do mydła był kiedyś częstym widokiem tylko w toaletach publicznych. Dzisiaj częściej korzystamy z mydła w płynie również w naszych domach

Dozowniki na mydło do użytku prywatnego i publicznego

Jeżeli interesuje Cię dozowniki do mydła do swojej prywatnej łazienki, to najlepszym rozwiązaniem jest kompaktowy model, o niewielkich rozmiarach, do postawienia na szafce bądź umywalce. To najpopularniejsze w naszych domach dozowniki, które wyróżniają się bezawaryjnością, łatwą obsługą i niskimi kosztami eksploatacji. Bez problemu je napełniamy, a w przypadku przezroczystych nawet jesteśmy w stanie ocenić wizualnie, kiedy jest to konieczne. Wygodną ich alternatywą są dozowniki do mydła wiszące, które możemy umieścić na ścianie przy umywalce. W toaletach publicznych spotkamy się częściej z dozownikami wiszącymi niż stojącymi. W większości przypadków różnią się od tych domowych, m.in. pojemnością, sposobem użytkowania i wyglądem. W przypadku prysznicy stosuje się też dozownik mydła do kabiny prysznicowej.

Jest to wygodne rozwiązanie, jeżeli chcemy naszym gościom stworzyć komfortowe warunki do kąpieli. Tak samo dobrze sprawdzi się w miejscach publicznych, jak również w domach prywatnych. Zwróć też uwagę na design dozownika. Coraz częściej traktowany jest nie tylko jako praktyczne wyposażenie łazienki, ale też jej dekoracyjny dodatek.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami naszego sklepu, takimi jak dozowniki papieru.