Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Miski wiszące

Filtry

na stronę

 

Miski wiszące

Miski wiszące

 

Miska WC to element, który stanowi centralny element każdej toalety. Jej wiszący lub inaczej podwieszany, wariant jest rozwiązaniem dla osób wymagających od swoich wnętrz czegoś więcej. Miski wiszące, w porównaniu do ich stojących odpowiedników lub kompaktów WC, często też można spotkać w dużo większej liczbie niecodziennych kształtów i kolorów.

 

Przy wyborze miski wiszącej należy pamiętać przede wszystkim o tym, iż do prawidłowego montażu i działania wymaga ona stelaża podtynkowego oraz osobnego przycisku spłukującego. Należy go dobrać w oparciu o miejsce i rodzaj umiejscowienia. Może być to na przykład zabudowa lekka ze ścianki gipsowej lub zabudowa ciężka, w której produkt zostaje zamurowany w ścianie. W naszym sklepie znaleźć można natomiast każdy rodzaj stelaża podtynkowego. Oferujemy certyfikowane produkty producentów takich jak: Geberit, Tece czy Grohe.

 

Dobór samej miski jednak nie musi być taki prosty. Tylko w przypadku materiału, z którego jest wykonana nie będziemy mieli zbytniego wyboru, gdyż przy produkcji znakomitej większości z nich wykorzystywana jest ceramika sanitarna. Kształt miski wiszącej to natomiast coś co jak najbardziej możemy wybrać. Na rynku dominują miski owalne, okrągłe oraz prostokątne. W ostatnich latach coraz więcej producentów oferuje również szerszy wybór w przypadku kolorów. Dla niektórych serii paleta barw sięga nawet kilkunastu wariantów. Miski wiszące WC w nietuzinkowych kolorach z serii takich jak Catalano Sfera NF 55 czy Artceram File 2.0 można znaleźć i zamówić na naszej stronie.

Do miski należy dobrać także odpowiednią deskę. Zazwyczaj będzie to model zalecany przez producenta, gdyż tylko on będzie idealnie kształtem i kolorem pasował do naszej miski. Do wyboru często są warianty standardowe oraz wolnoopadające i systemem szybkiego wypinania, który pozwoli w łatwiejszy sposób utrzymać naszą toaletę w należytej czystości.

Pozostając w tematyce higieny warto również się zastanowić nad miskami bez standardowego kołnierza spłukującego. Produkty takie są określane przez producentów jako „bezrantowe” bądź z języka angielskiego „rimless”. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze łatwiej będzie nam utrzymać higienę miski.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym znaleźć można obszerną ofertę misek wiszących. Posiadamy serię topowych producentów jak na przykład: Cielo Shui, Duravit Starck 3, Ideal Standard Connect, Kerasan Retro, Roca Gap czy Villeroy & Boch Subway 2.0