Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Szafki boczne - słupki

Filtry

na stronę

 

Szafki boczne - słupki

Chcąc pomieścić akcesoria toaletowe, środki czystości i kosmetyki, należy perfekcyjnie zaplanować zastosowanie mebli łazienkowych. Niewielki metraż nie musi być problemem, ponieważ szafka boczna do łazienki wkomponowana w projekt, jest w stanie zmieścić większość produktów. Łazienka powinna być wygodna dla wszystkich lokatorów i gości. Jest to niezwykle istotne miejsce w życiu każdego z nas. Koniecznie postawcie na sprawdzone rozwiązania, które zapewnią maksimum satysfakcji. Zadaniem załogi naszego sklepu jest dostarczenie asortymentu spełniającego oczekiwania osób wymagających. Przygotowaliśmy szafki boczne do łazienki o zróżnicowanym wykończeniu i nieszablonowych kształtach oraz rozmiarach.

Jak dopasować słupek do łazienki

Meble łazienkowe potrafią zmienić wygląd całej łazienki. W czasie inwestycji trzeba wziąć pod uwagę styl ich wykończenia, metraż pomieszczenia i oferowaną funkcjonalność. Łazienka musi być zarówno komfortowa, jak i bezpieczna. W zależności od możliwości klientów, przedstawiamy modele od 40 do 90 cm szerokości. Oferujemy zarówno minimalistyczne, jak i bogate zdobienia w ciepłych, chłodnych, stonowanych lub odważnych kolorach.

Niewielki metraż? Postaw na inteligentne projekty

Kreatywność to najważniejsza cecha dobrego specjalisty zajmującego się aranżacją wnętrz. Łazienki usytuowane w blokach mieszkalnych zazwyczaj mają ograniczoną przestrzeń, którą należy wykorzystać w sposób rozsądny. Warto sięgnąć po wysokie i wąskie słupki, z dużą ilością półek. Segregacja kosmetyków pozwoli zachować maksimum porządku w łazience. Jest to wyjątkowo istotny aspekt, jeśli powierzchnia jest niewielka, gdyż jakikolwiek chaos może sprawić, że wizualnie przestrzeń będzie mniejsza. Szafka do łazienki słupek zajmuje niewiele miejsca, lecz można w niej komfortowo poukładać kosmetyki, przybory i środki do pielęgnacji. Dzięki temu zachowacie porządek w swoich nieruchomościach, co przy małej powierzchni użytkowej jest bardzo istotne.