Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Akcesoria retro

Filtry

na stronę

 

Akcesoria retro

Akcesoria łazienkowe retroJak sprawić, by łazienka stała się niepowtarzalnym miejscem, w którym chętnie przebywają domownicy? Wystarczy zdecydować się na aranżację retro, dzięki której Twoja łazienka przeniesie Cię w czasie!

Akcesoria łazienkowe retro stanowią nieodzowny element tego typu stylizacji. To nie tylko ozdoby wnętrza łazienkowego, ale też przedmioty pełniące istotne funkcje. Akcesoria łazienkowe retro nadają niepowtarzalny charakter przestrzeni higienicznej. To kwintesencja elegancji, dzięki której łazienka staje się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Łazienka retro jest swoistym wehikułem czasu, który zabierze Cię w podróż do ubiegłych dziesięcioleci!

Akcesoria łazienkowe retro w ofercie SanitBuy pozwolą na połączenie atmosfery minionych lat z łagodną nutą nowoczesności. Stylizowane rozwiązania sprawdzą się w przypadku takich przedmiotów, jak wieszaki na ręczniki, uchwyty z mydelniczkami, dozowniki na mydło, kubki na szczoteczki, uchwyty na papier toaletowy, szczotki do WC i inne przedmioty projektowane w stylu retro. Akcesoria łazienkowe retro to także lustra w zdobionych ramach, które – poza swoimi podstawowymi funkcjami w łazience – optycznie poszerzą wnętrze i nadadzą mu blasku. Zatem niech akcesoria łazienkowe retro podkreślą charakter wnętrza Twojej łazienki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów łazienkowych retro!