Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Grzejniki łazienkowe, drabinkowe

Filtry

na stronę

 

Grzejniki łazienkowe, drabinkowe

Grzejniki drabinkowe

Grzejnik łazienkowy drabinkowy to urządzenie pełniące kilka istotnych funkcji w przestrzeni łazienkowej. Po pierwsze, zgodnie ze swoim przeznaczeniem, jest ono źródłem ciepła. Po drugie to element wystroju wnętrza, który w znacznym stopniu może zmienić jego charakter, urozmaicić je lub też dyskretnie wtopić się w aranżację. Po trzecie grzejnik łazienkowy drabinkowy pełni funkcję wieszaka na ręczniki, bieliznę, szlafroki lub inne elementy garderoby, które akurat chcemy powiesić w łazience.

Utylitarna estetyka

Grzejniki łazienkowe drabinkowe są więc podwójnie użyteczne. Ich forma doskonale sprawdzi się w różnego typu wnętrzach łazienkowych. Odpowiednia barwa czy kształt sprawią, że będzie je można dostosować do rozmaitych aranżacji, np. do łazienki w stylu retro, rustykalnej, łazienki w stylu kolonialnym czy też do standardowego wnętrza. Urządzenia grzewcze tego typu mają także nowoczesny design, w związku z czym sprawczą się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Grzejnik drabinkowy to też świetne rozwiązanie dla małych łazienek. Powoli na oszczędzenie miejsca. Nie trzeba będzie montować specjalnych wieszaków na ręczniki.

Grzejniki drabinkowe w ofercie SanitBuy

Grzejniki drabinkowe w SanitBuy to nie tylko szeroki wybór, to także gwarancja trwałości, wysokiej jakości i niezawodności. W naszym asortymencie znaleźć można urządzenia renomowanych marek, takich jak: Vasco, Zehnder, Enix, Terma i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!