Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Catalano

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Catalano – delikatne umywalki rodem z Włoch


Catalano jest włoską firmą, która od ponad czterdziestu lat zajmuje się produkcją ceramiki sanitarnej. Innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w procesie produkcji sprawiły, iż przedsiębiorstwo oferuje towary najwyższej jakości. Marka Catalano była również wielokrotnie nagradzana prestiżowymi branżowymi wyróżnieniami i zyskała sobie rzesze klientów na różnych szerokościach geograficznych. W halach produkcyjnych tej włoskiej firmy najlepsze surowce przekształcane są ceramikę, która zachwyca swą prostotą.


Bakteria nie siada


Czynnikiem, który sprawia, iż umywalka Catalano wyróżnia się rynku pośród innych produktów, jest jej konstrukcja. Ceramikę tą charakteryzują niezwykle gładkie krawędzie oraz płaskie, pozbawione niedoskonałości powierzchnie. Umywalki produkowane są przez firmę w technice CataGlaze. Catalano wytwarza swoją ceramikę w temperaturze 1250º, co sprawia, iż powierzchnia produktu jest całkowicie gładka. Umywalka Catalano wykonana w technice Cataglaze samoczynnie broni się przed osiadaniem na niej różnego rodzaju zabrudzeń, ale także bakterii.


Proste i designerskie rozwiązania


Umywalki Catalano są nie tylko łatwe w utrzymaniu, pozwalają one także nadać każdemu pomieszczeniu szczególny charakter. W ofercie SanitBuy.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów tej włoskiej firmy. U nas zaopatrzycie się w cieszącą oko tradycyjnym wyglądem ceramikę sanitarną, jak i znajdziecie produkty z kolekcji Impronta, która zrewolucjonizuje Wasze spojrzenie na łazienkę.