Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

 

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne domu i ogroduAranżując dom i ogród warto pamiętać o podstawowych elementach wyposażenia wejścia do domu, podjazdu i ogrodu. Bardzo ważnym jest, aby oświetlenie zewnętrzne domu spełniało szereg funkcji. Często, ten jakże istotny element jest pomijany i bagatelizowany. Należy dopasować rodzaj i ilość źródła światła do metrażu i stylu w jakim urządzona została dana posesja. W naszej ofercie znajdziesz lampy zewnętrzne, które poza swoją rolą stanowią też efekt wizualny. 

Jakie oświetlenie ogrodowe warto wybrać?

Oświetlenie, które jest instalowane na zewnątrz budynku, powinno być przede wszystkim praktyczne. Bardzo często lampy umieszczane są w kluczowych miejscach ogrodu. W ten sposób pełnią one funkcję praktyczną i dekoracyjną – pozwalają zredukować ilość zaciemnionych miejsc, podnosząc bezpieczeństwo domowników, a także podkreślając walory estetyczne ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz oświetlenie zewnętrzne stojące, wiszące oraz ścienne. Jednak warto pamiętać o tym, aby dobierać umiejętnie źródła światła tak, aby stanowiły one swego rodzaju ozdobę. Oświetlenie elewacji powinno być zaplanowane z rozwagą. Wybierając lampy zewnętrzne warto zwrócić uwagę na istotne parametry, jakimi są kąt świecenia, strumień światła czy jego barwa. Warto zadbać o odpowiednie oświetlenie fasady, schodów czy ścieżek ogrodowych.

Oświetlenie zewnętrzne: praktyczne i stylowe

Lampy montowane w ogrodzie mogą doskonale urozmaicić przestrzeń, a tym samym zapewnić odpowiednie warunki świetlne. Warto zadbać o właściwe oświetlenie tarasu, które jest niezbędne do prawidłowego korzystania z tego obszaru. Serce ogrodu staje się miejscem wieczornych spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Dlatego należy stworzyć przyjazną atmosferę i zapewnić komfort przesiadywania na tarasie. Takie oświetlenie nie powinno być zbyt intensywne. Warto zainwestować w różne rodzaje lamp, które będą budować odpowiedni nastrój. Sprawdź nasze propozycje i dopasuj rodzaje lamp do indywidualnych potrzeb i preferencji. W naszej ofercie znajdziesz też lampy ścienne wewnętrzne, które zapewnią klimat i odpowiednie oświetlenie w domu.