Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

 

Umywalki stalowe

Umywalki stalowe

 

Umywalki stalowe to produkty, które mogą przybierać różne formy. Zazwyczaj kojarzyć nam się będą z łazienkami publicznymi, w których znaleźć można umywalki wykonane ze wspomnianej stali. Na rynku funkcjonują jednak również modele przypominające umywalki ceramiczne. Wytwarza się je ze stali emaliowanej, której zastosowanie przekłada się bezpośrednio na wytrzymałość oraz łatwość w pielęgnacji.

 

Toalety publiczne to idealne i wręcz przeznaczone dla umywalek stalowych miejsce. Materiał zastosowany przy ich produkcji, czyli najczęściej stal szlachetna, posiada właściwości, które szczególnie przydadzą się w miejscach z dużym przepływem ludzi. Charakteryzuje się on bowiem dużą wytrzymałością przez co nie zaobserwujemy na niej pęknięć jak na przykład na umywalce ceramicznej. Umywalka stalowa będzie także dużo bardziej odporna na wszelkiego rodzaju akty wandalizmu. Również zazwyczaj niezbędne zabiegi konserwacyjne mogą zostać ograniczone w przypadku zastosowania metalowej umywalki.

 

Umywalki stalowe to, jak już zostało wcześniej wspomniane, nie tylko modele wykonane z samego metalu. W ofercie naszego sklepu znaleźć można również umywalki ze stali emaliowanej. Posiadają one design taki jak umywalki ceramiczne jednak posiadają dużo wyższe walory użytkowe. Ich odporność na uszkodzenia oraz trwałość są nieporównywalnie większe. Również kwestie utrzymania umywalki ze stali emaliowanej stają się dużo prostsze.

 

W ofercie naszego sklepu znaleźć można umywalki stalowe przeznaczone do toalet publicznych jak na przykład serie producenta NoferWash i Vandal. Zapraszamy również do zakupów umywalek ze stali emaliowanej. Posiadamy szeroki wybór umywalek AlapeAlape w wielu kształtach, rozmiarach i wariantach w tym między innymi: nablatowe, wpuszczane w blat, wiszące i wolnostojące.