Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Kermi

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Kermi - grzejniki łazienkowe, kabiny prysznicowe, akcesoria


Firma Kermi to jeden z największych producentów produktów techniki grzewczej i kabin prysznicowych w Europie. Grzejniki oraz kabiny natryskowe firmy Kermi są odzwierciedleniem wizji przyświecającej ich tworzeniu. Kermi to przedsiębiorstwo prężnie rozwijające nowatorskie projekty i szukające pionierskich rozwiązań, co gwarantuje im czołowe miejsca w gronie producentów techniki grzewczej i pryszniców. Grzejnik Kermi to solidne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu.  Firma powstała w roku 1975 i już w pierwszym okresie swojego istnienia uzyskała status jednego z najważniejszych i najbardziej kreatywnych przedsiębiorstw produkujących grzejniki łazienkowe. Cechą charakterystyczną firmy do dziś jest wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcyjnych. Co ważne, jest to przedsiębiorstwa z długimi tradycjami, które nie rezygnuje z nowatorskich rozwiązań. 


Grzejniki dekoracyjne i płytkowe marki Kermi


Grzejniki łazienkowe Kermi, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, są produktami unikatowymi, zarówno ze względu na ekskluzywną formę, jak i bardzo wysoką funkcjonalność. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również kabiny prysznicowe Kermi wraz z drzwiami prysznicowymi tej marki oraz produkty z serii Kermi atea. To właśnie linia produktowa Kermi atea zasługuje na szczególną uwagę. Wśród wyposażenia łazienki sygnowanych tą marką własną Kermi możemy znaleźć kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe (zarówno jednoskrzydłowe jak i takie z elementem stałym) oraz ścianki.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą produktów Kermi grzejniki oraz kabiny prysznicowe wraz z wyposażeniem.