Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Odpływy podłogowe

Filtry

na stronę
Termin realizacji
Kolory
zamów darmową
wycenę
zadzwoń do nas
12 266 86 66

 

Odpływy podłogowe

Odpływy podłogowe

W nowoczesnych projektach coraz częściej pojawiają się prysznice bez brodzika. Są charakterystyczne dla łazienek urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Prezentują się bardzo efektownie, ale należy odpowiednio zadbać, aby były równie funkcjonalne. Ważną rolę odgrywają przy nich odpływy prysznicowe, wśród których dostępne są odpływy liniowe i punktowe. Który więc wybrać, aby funkcjonalność sprostała wysokiej estetyce?

Czy prysznic bez brodzika to dobry pomysł?

Jego dużą zaletą jest na pewno nowoczesny i estetyczny wygląd. Przede wszystkim z tego powodu wiele osób się na niego decyduje. Pozwala zaaranżować przestrzeń w dowolny sposób, a prysznic może przybierać różne kształty i mieć wymagane przez przyszłego użytkownika wymiary. Istnieje nieograniczona liczba wykończeń pryszniców, w których zrezygnowano z brodzików, a więc Twoja łazienka będzie się prezentowała tak, jak widziałeś ją oczami swojej wyobraźni. Ponadto są one bezpieczne, nie ma więc ryzyka potknięcia i łatwo utrzymać je w czystości.

Odpływy liniowe i punktowe

Odpływy prysznicowe w tego typu prysznicach mogą być punktowe lub liniowe. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z odpływami o wysokości do 62 mm, odpływy liniowe mogą mieć wysokość do 67 mm. Oba typy odwodnienia są samoczyszczące, jak również w obu wysokość zamknięcia wodnego wynosi ok. 25 mm. Odpływy prysznicowe punktowe stosuje się jako centralne, liniowe montuje się przy ścianie bądź na granicy mokrej i suchej.

W naszej ofercie dostępne są odpływy podłogowe podpłytkowe punktowe i liniowe. Możesz więc wybrać taki, który najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience. Prysznice bez brodzika pozwolą Ci zaaranżować przestrzeń na Twoich zasadach, oszczędzą Ci czasu i wysiłku podczas sprzątania, a także sprawią, że łazienka będzie urządzona zgodnie z najnowszymi trendami.

W naszej ofercie znaleźć można również m.in. odpływy ścienne oraz zawory kątowe umywalkowe.