Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie Elektroniczne

Filtry

na stronę

 

Baterie Elektroniczne

Baterie łazienkowe elektroniczne

Nazywane inaczej bateriami bezdotykowymi, co wskazuje na sposób ich obsługi. W budynkach użyteczności publicznej są już praktycznie standardem, coraz częściej pojawiają się też w domach. Jest to spowodowane komfortem związanym z ich użytkowaniem oraz innymi, nie mniej ważnymi zaletami. Czy baterie łazienkowe elektroniczne to dobre rozwiązanie także do Twojej łazienki?

Jak działa bateria elektroniczna?

Wyglądem różni się od typowej armatury tylko szczegółem. Nie posiada uchwytów i pokręteł do regulacji strumienia wody i temperatury, a także otwierania i zamykania obiegu wody. Wyposażona jest jednak w specjalne czujniki. Kiedy ręce znajdą się w ich zasięgu, rozpoczyna się przepływ wody, który zostaje zakończony w momencie odsunięcia rąk od umywalki.

Bateria elektroniczna może działać w ten sposób dzięki modułowi zasilającemu, który znajduje się wewnątrz specjalnej puszki. To ona odpowiada za inicjowanie przepływu wody i jego automatyczne zatrzymanie.

Zalety baterii elektronicznych

W łazience dbamy o swoją higienę, jednak często zapominamy, że bakterie są zlokalizowane wszędzie, również na armaturze łazienkowej. Baterie elektroniczne nie wymagają bezpośredniego kontaktu z ich powierzchnią, co ogranicza ryzyko przenoszenia bakterii na nasze dłonie. Dodatkowo skutecznie oszczędzamy wodę. Umożliwiają zmniejszenie zużycia wody nawet o 50%. Nie marnujemy wody, kiedy nie jest nam ona potrzebna. Obieg jest włączony tylko, gdy myjemy dłonie.

Produkty te występują w wielu kształtach, różnią się wykończeniem oraz dodatkowymi elementami dekoracyjnymi. Możesz wybrać baterię o niewielkich rozmiarach, aby nie przejęła dominującej roli w Twojej łazience, jeżeli jej powierzchnia jest stosunkowo mała. Chcąc podkreślić nowoczesny styl dużego pomieszczenia, wybierz baterię wolnostojącą wysoką, o chromowanym lub matowym wykończeniu.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą baterii czasowych oraz baterii umywalkowych stojących. Wiele innych rodzajów baterii znajdziesz w kategorii armatura.