Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Baterie kuchenne bez wyciąganej wylewki

Filtry

na stronę

 

Baterie kuchenne bez wyciąganej wylewki

Klasyczne baterie kuchenne bez wyciąganej wylewki, czyli tradycyjne rozwiązania zawsze w modzie

Baterie kuchenne bez wyciąganej wylewki, zwane również m.in. sztorcowymi oraz stojącymi, choć posiadają obecnie bardzo poważną konkurencję w postaci baterii z wyciąganą wylewką (tego rodzaju artykuły również można znaleźć na Sanitbuy.pl), wciąż są zdecydowanie częściej spotykane w polskich domach. Wpływa na to m.in. fakt, iż tego rodzaju konstrukcje od zawsze uchodzą za wysoce funkcjonalne i modne. Różnorodny kształt, wielkość oraz niejednolitość pod względem tworzywa stosowanego w procesie produkcji proponowanych wyrobów sprawiają, że bez problemu znajdują dla siebie kolejnych, ceniących tradycyjne rozwiązania, nabywców. Poza tym baterie do kuchni bez wyciąganej wylewki świetnie prezentują się zarówno w pomieszczeniach zaaranżowanych nie tylko w dawnym stylu, ale też i tym zdecydowanie bardziej nowoczesnym, minimalistycznym.

Główne zalety baterii do kuchni bez wyciąganej wylewki dostępnych na Sanitbuy.pl

Proponowane baterie kuchenne bez wyciąganej wylewki w większości przypadków całkowicie spełniają potrzeby korzystających z nich osób, ponieważ kąt obrotu wylewki wynosi od 90 do nawet 360 stopni. Oznacza to, że nie musi być ona wyciągana, aby móc swobodnie umyć w zlewie naczynia oraz przeprowadzić wiele innych czynności. Zasięg baterii w przypadku modeli sztorcowych waha się najczęściej między 15 a 25 cm, co również bardzo często okazuje się jak najbardziej wystarczającym rozwiązaniem. Pamiętać przy tym należy, że oferowane przez nas baterie do kuchni bez wyciąganej wylewki gwarantują swoim użytkownikom zachowanie swojego atrakcyjnego wyglądu oraz maksymalnego stopnia funkcjonalności przez wiele lat, co jest szczególnie ważną ich zaletą ze względu na bardzo dużą częstotliwość ich eksploatowania (każdy z nas korzysta z nich co najmniej kilka razy dziennie).

W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty takie jak baterie kuchenne z wyciąganą wylewką oraz baterie kuchenne podokienne.