Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

Kerasan

 

 

Wybierz kategorię produktów i serię:

Ceramika sanitarna Kerasan to wysoko jakościowy produkt renomowanego włoskiego producenta obecnego na rynku od roku 1960. Firma Kerasan z powodzeniem produkuje również kolekcje mebli łazienkowych oraz akcesoria posiadające wyjątkowy design i styl. W szerokiej ofercie tego producenta znaleźć można aż siedemnaście serii produktów przeznaczonych zarówno do pomieszczeń prywatnych jak i komercyjnych. Najpopularniejsze serie ceramiki sanitarnej Keresan to m.in. Flo, Cento, Ego Aqua Libre czy najbardziej rozpoznawalna Kerasa Retro. Kerasan to jakość oraz niepowtarzalny wygląd i styl. Firma produkuje przede wszystkim kolekcje mebli łazienkowych, ceramikę i akcesoria posiadające wyjątkowy design i styl.


Szczególnie interesująca jest linia Kerasan Ego. Seria produktowa o tej nazwie zawiera w sobie między innymi deski sedesowe, umywalki, bidety czy miski sedesowe.


Klienci chwalą sobie Kerasan Ego za niewymuszoną elegancję oraz wysoką funkcjonalność i wytrzymałość produktów. Wyposażenie łazienki z pomocą tej marki na pewno się opłaca. Niewygórowana cena za wysoką jakość- to najlepiej opisuje produkty tej marki. Znajdują one uznanie u osób o minimalistycznym guście, ponieważ same wydają się być zainspirowane prostymi kształtami i tradycyjnymi kolorami. Zaletą takiego wyposażenia łazienki jest także to, że można do niego dobrać akcesoria praktycznie w każdym stylu i kolorystyce. Prostota produktów Kerasan Ego nie gryzie się z bardziej wyszukanymi dekoracjami, a wręcz je uzupełnia.


Sprawdź ofertę tego producenta w naszym sklepie!