Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Kompakty

Filtry

na stronę

 

Kompakty

Kompakty WC

 

Kompakt to produkt 2w1. Połączenie miski oraz zbiornika z wbudowanym systemem spłukującym. Ze względu na swoją nieskomplikowaną budowę i przystępny montaż, takie rozwiązanie pozwoli oszczędzić nam trochę czasu przy wyborze odpowiednich elementów oraz funduszy.

Kompakt WC sprawdzi się świetnie w małych pomieszczeniach. Jego budowa nie wymusza na nas konstruowania specjalnych ścianek jakie robi się w przypadku montażu spłuczki podtynkowej z miską wiszącą. Zabiera on więc znacznie mniej miejsca niż te bardziej skomplikowane rozwiązania.

Świetnym miejscem dla kompaktu WC mogą być także toalety publiczne, w których produkty łazienkowe są używane znacznie częściej niż w pomieszczeniach mieszkalnych. Kompakt WC charakteryzuje się prostą budową, a jego mechanizmy posiadają bardzo łatwy dostęp. Każda potencjalna usterka może być więc szybko naprawiona.

 

Miska, która jest jedną ze składowych kompaktu, to produkt wykonany zazwyczaj z ceramiki. Przy jej wyborze można zdecydować się na różne warianty. Może być to na przykład miska bez standardowego kołnierza spłukującego. Pozwoli to niewątpliwie na łatwiejsze utrzymanie muszli w czystości oraz doda jej trochę nowocześniejszego wyglądu.

Do miski należy dobrać odpowiednią deskę. Najczęściej są to modele wprost wskazane przez producenta i dedykowane dla danej miski. Popularne w ostatnich lata są deski wolnoopadające oraz takie z systemem szybkiego wypinania. Często zdarza się jednak, że taka deska będzie już w kompletnym zestawie oferowanym przez producenta.

 

Zbiornik ze spłuczką to także element, który w pewnym stopniu daje nam możliwość wyboru. Pierwszą właściwością, nad którą można się zastanowić jest umiejscowienie doprowadzenia wody. Może ono być po bokach, od dołu bądź od góry. Na rynku dostępne są również warianty oszczędzające wodę, a to może bezpośrednio przełożyć się na nasze rachunki oraz zadba o nasze środowisko.

 

W porównaniu do innych rozwiązań WC montaż kompaktu jest niebywale łatwą czynnością. Należy tylko przygotować wcześniej dwie rury – jedną odprowadzającą wodę oraz drugą, która w połączeniu z elastycznym wężem doprowadzi wodę do zbiornika. Następnie należy je połączyć z kompaktem, a samą miskę przymocować do podłogi.

 

W naszym sklepie znaleźć można kompakty WC naprawdę wielu producentów, a wśród nich serie takie jak: Duravit Starck3, Cersanit City, Ideal Standard Connect, Kerasan Retro, Koło Nova Pro oraz Villeroy & Boch Architectura