Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Wanny pozostałe

Filtry

na stronę

 

Wanny pozostałe

Wanny pozostałe

 

Wanna to naprawdę duży obiekt, który może definiować całą łazienkę. Osoby, które chcą się wyróżnić mogą wymagać czegoś więcej niż wanny prostokątnej, owalnej czy nawet wolnostojącej.

 

Niewątpliwie materiał, z którego wykonana jest wanna może robić wrażenie. Zazwyczaj wykonane są one z akrylu, stali bądź ceramiki. Na rynku są jednak dostępne modele w pełni szklane i transparentne. Swoją niecodziennością mogą przykuć wzrok każdego, kto odwiedzi łazienkę.

To jednak kształt wanny jest czymś, co może najbardziej zaskoczyć. Wśród nietypowych form znaleźć można między innymi sześciokąt jak w przypadku wanny Duravit D-Code czy połączenie okręgu z wanną owalną na przykładzie modelu Riho Dorado. Oczywiście na rynku znaleźć można wiele innych kształtów przygodowych przez cenionych projektantów.

Czasami to nie kształt czy materiał sprawiają, że wanna jest nietypowa. Zdarzają się modele, które charakteryzują się jakimś nietypowym rozwiązaniem. Przykładem może być tutaj wanna Novellini Iris, która wyposażona jest w boczne drzwi. Ułatwiają one skorzystanie z kąpieli przez osoby starsze lub niepełnosprawne.

 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, w którym znajdą Państwo wanny w niecodziennych kształtach. Posiadamy w sprzedaży produkty topowych producentów takich jak: Duravit, Laufen, Marmorin, Novellini, Riho czy Villeroy & Boch.