Proszę o wycenę:

Jeśli masz listę produktów i wiesz czego szukasz
dodaj poniżej plik w formacie np. pdf, doc, xls lub wypisz produkty w polu: Dodatkowe informacje.

Lub napisz do nas:

sklep@sanitbuy.pl

 

 

Produkty z kategorii Drzwi do wnęki

Filtry

na stronę

 

Drzwi do wnęki

Wnękowe drzwi prysznicoweDrzwi prysznicowe do wnęki są alternatywą dla klasycznej kabiny prysznicowej, pozwalają zabudować wnękę, w związku z czym  uzyskujemy w pełni funkcjonalną przestrzeń do kąpieli. Sprawdzają się doskonale zarówno w małej łazience o ograniczonej przestrzeni, jak też w dużych pokojach kąpielowych. Drzwi prysznicowe wnękowe można idealnie dopasować do wielkości wnęki dzięki szerokiej palecie modeli różniących się wielkością oraz liczbą skrzydeł. Nie musisz ograniczać się do standardowych rozmiarów kabin prysznicowych – 80 i 90 cm. W naszej ofercie dostępne są drzwi do wnęki prysznicowej w bardziej nietypowych rozmiarach. Różnią się typem zamknięcia, jak i  rodzajem drzwi.

Drzwi prysznicowe do wnęki obrotowe i łamane

Wśród dostępnych modeli w naszym sklepie dostępne są wahadłowe drzwi do wnęki prysznicowej. Składają się z jednego lub większej ilości skrzydeł w zależności od rozmiaru wnęki. Skrzydłowe drzwi do wnęki prysznicowej dzielimy na obrotowe oraz łamane. Pierwszy rodzaj cechuje się konstrukcją, bazującą na zawiasie piwotowym, który osadzony jest w odpowiedniej odległości od ściany. Otwierane są na zewnątrz, co ma znaczenie dla wygody ich użytkowania. Drzwi prysznicowe łamane to bardziej klasyczna opcja. Również w tym przypadku możliwe jest zabudowanie wnęki nawet o większych szerokościach.

Drzwi do wnęki prysznicowej – jakie wybrać?

Drzwi do wnęki prysznicowej wykonuje się najczęściej ze szkła hartowanego. Wyróżnia się trwałością i dużą odpornością na zmiany temperatury. Tego typu szkło trudno jest zarysować, co przekłada się na estetyczny wygląd kabiny nawet przy intensywnym użytkowaniu. Przy wyborze drzwi do wnęki należy uwzględnić zarówno ich jakość wykonania oraz trwałość, jak też funkcjonalność. Powinny łatwo się otwierać, zapewniając komfort ich użytkownikom. Istotna  jest także ich szczelność, co zawdzięczamy obecności odpowiednich uszczelek, dzięki którym woda nie przedostaje się na zewnątrz.

Drzwi prysznicowe do wnęki pozwalają zaaranżować designerską i komfortową przestrzeń, wykorzystując jej największe zalety. W naszej ofercie dostępne są wnękowe drzwi do prysznica, dzięki którym zrealizujesz projekt nowoczesnej łazienki.

Sprawdź naszą ofertę: wyposażenie łazienki retroparawany nawannowewanny z hydromasażem i wiele innych!